منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
شناسه خبر: 304784
گروه :خبر
139501201306496377471894

مدیر کل پایانه ها و حمل و نقل عمومی استان هرمزگان با اشاره به تجمع رانندگان پایانه بار بندرعباس در روزهای اخیر تصریح کرد:درخواست کامیون داران توزیع عادلانه بار و برای اجرای سیستم مکانیزه نوبت دهی بوده است.

علیرضا مجرد، مدیر کل پایانه ها و حمل و نقل عمومی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تجمع کامیون داران در روزهای اخیر گفت:تعدادی از رانندگان پایانه بار بندرعباس از مسئولان درخواست توزیع عادلانه بارداشتند که در این بین فردی که اصلا راننده نبوده سعی در بر هم زدن فضا و درصدد ایجاد اختلال بود که با شناسایی فرد مذکور به مراجع قضایی معرفی شد.

 

وی با بیان اینکه از 15 فروردین تا به امروز بارگیری در پایانه باربندرعباس صورت گرفته است، اظهار کرد: طی ده روز اخیر 20هزارو 122کامیون بارگیری و از پایانه خارج شده که نرخ متوسط روزانه بالغ بر دوهزارو 112 دستگاه کامیون می باشد.

 

مجرد با اشاره به اینکه در مجموعه پایانه بار هیچ گونه خللی ایجاد نشده است، افزود: تجمع کامیون داران صرفا یک درخواست بود چنانچه اگر اعتراض و تحصنی صورت می گرفت نباید بارگیری انجام شود.

 

وی تصریح کرد:در شش ماهه نخست سال94 روزانه حدود دوهزارو 700دستگاه کامیون و در شش ماهه دوم سال روزانه 1800 کامیون وارد پایانه  شدند که فقط برای 850دستگاه کامیون امکان صدور بارنامه وجود داشته است.

 

مدیر کل پایانه ها استان هرمزگان تاکید کرد: کمبود بار و تعطیلات نوروز باعث شد که مراجعات رانندگان افزایش یابد که درخواست رانندگان برای اجرای سیستم مکانیزه نوبت دهی و ارائه بار توسط شرکت های حمل و نقل به شکل شفاف صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر