منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۴
شناسه خبر: 268921
گروه :خبر
hormoz

شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین که در دادگاه تجدید نظر حکمش حضور یافته بود گفت: به مطالبه حقوق ادامه خواهم داد تا رویای داشتن کشوری امن و با ثبات در سایه احترام متقابل بین دولت و ملت محقق شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین که در دادگاه تجدیدنظرش حضور یافته بود، درخواستی مهم از پادشاه این کشور مطرح کرد.

شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین که در دادگاه تجدید نظر حکمش حضور یافته بود گفت: به مطالبه حقوق ادامه خواهم داد تا رویای داشتن کشوری امن و با ثبات در سایه احترام متقابل بین دولت و ملت محقق شود.

وی همچنین از حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین خواست که طرحی برای تحقق یک قانون اساسی دموکراتیک اصیل ارائه دهد.

وی افزود که این خواسته اش از عشق به مردم و علاقه به دموکراسی، برابری و توزیع عادلانه ثروت نشأت می گیرد.

دبیرکل الوفاق همچنین خواستار گفتگوی ملی جدی در بحرین برای یافتن راه حل بحران و دور نگاه داشتن بحرین از تاثیرات منفی نا آرامی‌های منطقه شد.

شیخ علی سلمان همچنین از جامعه جهانی، بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد، زید رعد الحسین کمیساریای عالی حقوق بشر و کشورهای دموکراتیک خواست که به بحرین در جهت تحول دموکراسی حقیقی کمک کنند.

رژیم  آل خلیفه اوایل تیرماه امسال، شیخ سلمان را به اتهام تحریک مردم یمن برای تغییر نظام حاکم در این کشور با توسل به زور، به 4 سال زندان محکوم کرد.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصری از پاکستان، اردن و سایر کشورها را به خدمت گرفته است.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی‌مدت محکوم کرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است