منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
شناسه خبر: 183850
گروه :خبر
image83274

شاعر در قسمت هایی از این شعر اقدام به طرح موضوع رفع ممنوعیت های خاتمی و از رهبر انقلاب تقاضای بهبود روابط با وی را کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، روزنامه اطلاعات در تاریخ 5 اردیبهشت94 اقدام به چاپ شعری از یکی از شاعران فتنه (افشین علاء)  با عنوان “درد دلی با حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای ” کرده است.

شاعر در قسمت هایی از این شعر اقدام به طرح موضوع رفع ممنوعیت های خاتمی و از رهبر انقلاب تقاضای بهبود روابط با وی را کرده است.

شاعر در قسمتی از شعر خود اینگونه سروده است:

«چون بین بزرگان وطن فاصله افتاد

درلانه زاغان و زغن هلهله افتاد

ای دست خدا بر سر ما! دست شما را

چندی است که با حلقه خود فاصله افتاد

زیبنده‌تر از خاتم خوبان چه نگینی؟

آخرزچه رو خدشه درین سلسله افتاد

اولاد حسینید و حسن، کاش نبینیم

دربین دوفرزند پیمبرگله افتاد….

…هم صحبتی خاتمی‌ات را چو ببینم

بر دامنم انگار که عمری صله افتاد»

این روزنامه و ضمایم وابسته به آن بارها در حمایت از سران فتنه به ویژه خاتمی مطالبی را منتشر کرده و با نادیده گرفتن جنایات فتنه گران مبدل به تریبون آنها شده است.

روزنامه اطلاعات از معدود رسانه هایی است که بر خلاف مصوبات مراجع قانونی، بلااستثنا همه اخبار مربوط به این عنصر فتنه گر در کشور را منتشر می کند. به طور مثال چندی پیش، مدیر مسئول روزنامه اطلاعات که در سال های اخیر در نقش پدر معنوی خاتمی ظاهر شده، وظیفه برگزاری جشن تولدهای سالیانه برای وی را به عهده گرفته و به وی پیشنهاد کرده بود روزانه از طریق ستونی که برای او در روزنامه اطلاعات در نظر گرفته، با حامیان جبهه اصلاحات سخن بگوید.

هرچند مجمع روحانیون مبارز هم از روحانی خواسته اند تا به ممنوع التصویری خاتمی پایان بدهند ولی با توجه به شرایط فتنه در سال 88 و همچنین نقش داشتن خاتمی به صورت مستقیم و ارتباط با سران فتنه حکم ممنوع التصویر، ممنوع‌الخروج و ممنوع البیانی خاتمی صادر شد که اکنون با گذشت 5 سال از فتنه 88 هنوز خاتمی از مسیر قبلی خود باز نگشته و توبه نکرده است.

با این حال اصلاح طلبان به دنبال زنده کردن رهبر فتنه گر خود برای به وجود آوردن یک نوع عامل وحدت در آستانه انتخابات هستند تا شاید از این طریق بتوانند به یک اجماع رسیده و کرسی های مجلس آینده را از آن خود کنند.

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان