منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۴
شناسه خبر: 212559
گروه :خبر
image236534

احمدرضا عابدزاده برای بازی کردن در یک دیدار خیریه شرط بسیار عجیبی گذاشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ستاره‌های فوتبال جهان دو هفته دیگر به ایران می‌آیند تا در مسابقه‌ای نمادین که قرار است عواید آن صرف کارهای خیریه شود، شرکت کنند. احمدرضا عابدزاده، ابراهیم میرزاپور، نیما نکیسا، هادی طباطبایی، علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، وحید هاشمیان، علیرضا منصوریان، محمد خاکپور، حمید استیلی، مهرداد میناوند، محمد نوازی، علی انصاریان، حسین کعبی و محمدرضا مهدوی از جمله ستاره‌هایی هستند که برای بازی با تیم منتخب جهان از آنها دعوت شده است.

در تیم ستارگان جهان نیز روبرتو کارلوس، فابیو کاناوارو، فرناندو هیرو، میشل سالگادو، مارسی دسایی، لوئیس فیگو، ادگارد داویدز، گری لینکر و پاتریک کلایورت به میدان خواهند رفت.

در حالی که همه منتظر ورود تیم ستارگان جهان به ایران هستند شنیده می شود احمدرضا عابدزاده برای حضور در این بازی تقاضای 20 میلیون تومان پول کرده است، این خبری است که روزنامه ایران ورزشی می دهد. احمدرضا عابدزاده هنوز در این رابطه اظهارنظری نکرده است تا از صحت و سقم این ماجرا با اطلاع شویم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی