منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۴
شناسه خبر: 189995
گروه :خبر

وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفت که ما همچنان خواستار ارجاع پرونده موکلم به کارشناسی هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفت که ما همچنان خواستار ارجاع پرونده موکلم به کارشناسی هستیم.

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی هاشمی گفت: همانطور که قبلا هم گفته‌ام، از دادگاه درخواست کردیم که جلسه رسیدگی به پرونده موکلم را به صورت علنی برگزار کند.

وی بیان کرد: در لایحه‌ای که به شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر تقدیم کردیم، درخواست برگزاری علنی دادگاه، استماع شهادت شهود و ارجاع پرونده به کارشناسی را داشتیم. هنگامی که قاضی سراج رسیدگی‌ به این پرونده را بر عهده داشت یکی از ایراداتش این بود که پرونده در بخش مالی باید کارشناسی شود ولی قاضی مقیسه پرونده را به کارشناسی ارجاع نداد.

علیزاده طباطبایی افزود: در واقع نداشتن گزارش کارشناسی برای یک پرونده مالی خلاف رویه پذیرفته شده قضایی محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه و با برگزاری بیش از 20 جلسه صورت گرفت و بر اساس حکم دادگاه بدوی، وی به حبس، جزای نقدی، رد مال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شده است. طبق قانون، مهدی هاشمی 20 روز پس از ابلاغ حکم به رأی صادر شده اعتراض کرد و پرونده به شعبه 54 تجدیدنظر مستقر در دادگاه انقلاب به ریاست قاضی پورعرب استان تهران ارجاع شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است