منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۲۰
شناسه خبر: 180684
گروه :خبر
942

مسابقات فوتبال مرحله نهایی رده های سنی زیر گروه کشور کار خودش را در روز اول به پایان رساند و نمایندگان هرمزگان وش درخشیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش5 ؛در روز نخست این مسابقات  در گروه سوم تیم جوانان البدر بندر کنگ توانست مقتدرانه  شهرداری نجف شهر را با نتیجه دو بر یک شکست دهد و در دیگر بازی کارون اهواز توانست سه بر یک حافظ شیراز را از میان بردارد.

در ادامه بازی های این گروه یکشنبه 6 اردیبهشت ساعت 15 دوتیم حافظ شیراز و شهرداری نجف شهر  و از ساعت 17 تیم البدر بندر کنگ از کارون اهواز پذیرایی خواهد کرد.

اما در همین مسابقات و در رده سنی نونهالان و از گروه چهارم در شیراز روز شنبه بازی های این گروه پیگیری شد که در آن تیم نونهالان آلومینیوم به کرانه خلیج فارس به تساوی یک بر یک رسید و در دیگر بازی این گروه بهمن شیراز با نتیجه چهار بر یک تیم شاهین بوشهر را در هم کوبیدو تیم سایپای خرم آباد نیز استراحت بود.

در ادامه بازی های این گروه یکشنبه 6 اردیبهشت تیم نونهالان آلومینیوم باید با بهمن شیراز رقابت کند و سایپای خرم آباد نیز با شاهین بوشهر دیدار خواهد کرد،کرانه خلیج فارس نیز استراحت دارد.

برنامه بازی های گروه چهار نونهالان به شرح زیر است:

یکشنبه مورخ94/2/6
سایپای خرم اباد شاهین بوشهر
الومینیوم هرمزگان بهمن شیراز
کرانه خلیج فارس استراحت

دوشنبه مورخ94/2/7
الومینیوم هرمزگان سایپاخرم اباد
بهمن شیراز کرانه خلیج فارس
شاهین بوشهر استراحت

سه شنبه مورخ94/2/8
کرانه خلیج فارس سایپاخرم اباد
الومینیوم هرمزگان شاهین بوشهر
بهمن شیراز استراحت

چهارشنبه مورخ94/2/9
کرانه خلیج فارس شاهین بوشهر
بهمن شیراز سایپاخرم اباد
الومینیوم هرمزگان استراحت

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی