منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۴۳
شناسه خبر: 247235
گروه :خبر
IMG13413176-300x200

از سری مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۱۸ تیم شرکت کننده در بندرعباس با قهرمانی هرمزگان به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب ؛ از سری مسابقات  قهرمانی کشور که با حضور ۱۸ تیم شرکت کننده در بندرعباس برگزار شد جانبازان و معلولین مینابی تنها نماینده های استان هرمزگان با در خشش در این مسابقات  یک قهرمانی دیگر در کارنامه افتخارات استان هرمزگان اضافه کردند.

IMG13413176

 

حسن دهقانی  در رشته ADکه عناوین برتر قهرمان جهان در پرتاب نیزه و نائب قهرمان پرتاب دیسک جهان در کارنامه خود دارد توانست با پشت سر گذاشتن رقبای خود در هر دو رشته با کسب دو مدال رنگی افتخار دیگری برای شهرستان و استان خود به ارمغان بیاورد.

hsn_dhqny_nyb_qhrmn_prtb_dyskh_jhn

 

محمد رنجبر معلول مینابی نماینده دیگر هرمزگان در این مسابقات با افتخار آفرینی و با پشت سر نهادن رقبای خود در ماده های ۱۰۰ متر و ۴۰۰ متر عنوان مقام دومی و نائب قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.

81630178-6491054

 

سجاد رضا زاده  معلول ذهنی شرکت کننده در این مسابقات توانست  جایگاه دومی و مدال نقره این دوره از مسابقات را  در کارنامه ورزش میناب اضافه کند.

و در آخر در ماده ۴۰۰ و ۸۰۰متر دو معلول مینابی عبدالله اسلامی و اسماعیل دادی نیا  به ترتیب مقام های چهارم و ششم کشور را از ان خود نمودند .

 

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی