منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۰
شناسه خبر: 212025
گروه :خبر
image338949

بهترین بازیکن مسابقات فول‌کنتاکت کیک بوکسینگ بانوان گفت: امروزه دختران ایرانی به خصوص در عرصه ورزش با پوشش و حجاب برتر در میادین بین‌المللی خوش درخشیده است به همه ثابت کرده که دختران ایرانی با هر نوع پوشش می‌توانند جایگاه نخست را از آن خود کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، فاطمه ابراهیمی نژاد بهترین بازیکن مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ بانوان، به مناسبت روز دختر گفت: روز دختر روز پاکی‌ها و شکفته شدن طراوت همراه با احساسات لطیف است و در این روز که ولادت حضرت معصومه(س) بانوی خوبی‌ها است، ضمن تبریک به تمامی دختران ایرانی، آرزوی موفقیت در تمامی عرصه‌ها برای  آنها دارم.

وی ادامه داد: امروزه دختران ایرانی در همه عرصه ها به خصوص در عرصه ورزش با پوشش و حجاب برتر در میادین بین‌المللی خو درخشیده‌اند و به همه ثابت کرده‌اند که دختران ایرانی با هر نوع پوشش می‌توانند جایگاه نخست را از آن خود کند و خدا را شکر این موفقیت هم شامل حال من در عرصه‌های رقابت شده است.

بهترین بازیکن مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ بانوان، باخت را واژه‌ای نامفهوم برای خود دانست و افزود: من در هیچ مسابقه ای نباخته ام و فقط در یک مسابقه که آن هم ناعادلانه داوری شد بازی را واگذار کردم و تمامی مسابقاتم را عادلانه پیروز شده ام و هر خانمی که روبروی من قرار می گیرد را از همان ابتدا با چند ضربه کاری از صحنه رقابت حذف می‌کنم و تا به حال عناوین قهرمانی بسیاری را اذعان خود کرده ام.

این مربی و داور کیک بوکسینگ بانوان استان البرز، رمز موفقیت خود را علاقه  به حرفه ورزشی خود دانست و اظهار کرد: من از همانت دوران بچگی علاقه‌مند به ورزش رزمی بودم و یادم هست همیشه فیلم‌های رزمی به خصوص بوروسلی را تماشا می‌کردم و این شور و هیجان در من تقویت می‌شد و رمز موفقیتم را علاقه به ورزش کیک بوکسینگ می‌دانم.

وی تصریح کرد: خیلی‌ها به من می گویند که ورزش رزمی برای یک خانم خوب نیست و روحیه مردانه را تزریق می کند اما من همیشه می‌گویم که این ورزش نه تنها مردانه نیست بلکه روحیه یک خانم را تقویت و جسور می‌کند که در مقابل سختی‌ها و خدای ناکرده مزاحمان از خود یک خانم بتواند دفاع کند.

وی ادامه داد: شخصیت حرفه‌ای هیچگاه با ورزش رزمی دچار خدشه نمی‌شود و من خودم به شخصه بسیار روحیه احساسی و عاطفی دارم و همین که ورزش سالم و حرفه ای می کنم از شور و نشاط بسیار بالایی برخوردار هستم که همه را مدیون ورزش می‌دانم.

عنوان دار کمربند مشکی دان 4 کیک بوکسینگ بانوان، خاطره ای از دوران ورزشی خو گفت: من همیشه در مسابقات به هیچ چیز غیر از قهرمانی فکر نمی کنم و می دانم اما برخی حریفانم خیلی استرس دارند. در یک مسابقه ای به حریفم  سخت گیری نکردم و اجازه دادم کمی راحت در مقابل من باشد اما یک لحظه متوجه شدم انگار طرفم خیلی زرنگ است و به اصطلاح امروزی می‌خواهد زرنگ بازی در بیاورد همان لحظه با چند ضربه شکستش دادم و به خودم گفتم هیچگاه نباید حریف را دست کم گرفت و به او در مسابقه بها داد و باید از همان ابتدا به فکر پیروزی بود.

این دختر قهرمان و صاحب عنوان از حمایت والدینش اینگونه گفت: والدینم به خصوص مادرم که خودش قهرمان دو و میدانی بوده است بسیار در موفقیت من نقش داشته اند و هیچگاه به من نگفته اند دختر هستی و نباید ورزش رزمی را ادامه دهی و بالعکس بسیار هم به من روحیه داده اند و تشکر ویژه هم از همسرم آقای ایروانی دارم که اجازه دادند من این ورزش را ادامه بدهم و نه تنها مانع نبودند بلکه همه جانبه من را حمایت کرده است.

وی در پایان اظهار کرد: در حال حاضر باشگاه تاج در استان البرز را برای بانوان راه‌اندازی کرده‌ام که به عنوان مربی آموزش می‌دهم و خیلی خوشحالم که دختران و بانوان از ورزش کردن آن هم رزمی استقبال می کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است