منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
شناسه خبر: 176186
گروه :خبر

معاون روحانی در حالی از ممنوع التصویر و ممنوع البیانی رئیس دولت اصلاحات سخن می گوید که این کار دخالت مستقیم در اختیارات قوه قضائیه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، اسحاق جهانگیری در ساعات گذشته در گفتگویی عجیب با خبرگزاری ایلنا در مورد ممنوع التصویری و ممنوع البیانی رئیس دولت اصلاحات گفت: این مسئله جزء اتفاقات لحظه‌ای و گذاراست که انشاءاالله به زودی حل خواهد شد.

این خبر بازتاب بسیار زیادی در رسانه های زنجیره، اصلاح طلب و حتی دولتی پیدا کرد که ناشی از ذوق زدگی این رسانه ها بود.

این برای اولین بار نیست که یکی از اعضای دولت یازدهم به دفاع از فتنه گران می پردازد و پیش از این نیز تعدادی از این افراد با حمایت و همراهی فتنه گران نشان دادند که برای کاری به جز رسیدگی به امورات دولت وارد بدنه دولت شده اند.

این درحالی است که رئیس جمهور اسبق به خاطر حضور در فتنه 88 و همچنین اقدامات خلاف امنیت ملی از سوی مرجعی به جز دولت ممنوع التصویر و ممنوع البیان شده و رفع ممنوع التصویری وی در حیطه وظایف دولت یازدهم نیست.

این اظهارات جهانگیری دخالت مستقیم وی در امور مربوط به قوه قضائیه بوده است؛ و این در حالی است که قوه قضائیه با استفاده از قانون اساسی در کشور تنها نهاد تصمیم گیرنده در این خصوص است.

از طرف دیگر حافظه تاریخی مردم از توطئه ها و خیانت های فتنه گران سال 88 پاک نشده است و اگر ممنوع التصویری این افراد نبود تاکنون اقدامات وسیع تری در راستای براندازی نظام از سوی فتنه گران صورت گرفته بود.

انتهای پیام/ط

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان