منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۳
شناسه خبر: 256768
گروه :خبر
13940929000443_PhotoA

یک رسانه صهیونیستی با شادی زاید الوصفی ضمن پوشش خبری شهادت یک مبارز لبنانی در گزارش خود از نامیده شدن خوردن این فرد به عنوان «تروریست» از سوی وزارت خارجه آمریکا اشاره کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، به دنبال شهادت «سمیر قطنار» مبارز لبنانی در بامداد یکشنبه به دست نیروهای رژیم  اسرائیل «دبکا فایل» وبگاه نزدیک به منابع اطلاعاتی این رژیم نوشت: سمیر قنطار در حومه دمشق کشته شد.

این رسانه صهیونیستی به نقل از رسانه‌های سوری و حزب الله از شلیک راکت از سوی 4 جنگنده اسرائیلی برای شهید کردن این مبارز لبنانی که سال‌ها در اسرائیل اسیر بود، خبر داد.

دبکا فایل نوشت: سمیر قنطار رییس شبکه حزب‌الله در جنوب سوریه و ارتفاعات جولان بود و با کمک دستگاه اطلاعاتی سوریه مقری را در این کشور ایجاد کرده بود.

دبکا فایل در خاتمه نوشت: وزارت خارجه آمریکا در 8 سپتامبر 2015 نیز سمیر قنطار را «تروریست جهانی» نامیده بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی