منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸
شناسه خبر: 282614
گروه :خبر
13940829000323_PhotoA

نخست‌وزیر ترکیه عناصر پ‌ک‌ک در کشورش و حزب دموکراتیک خلق‌ها در سوریه را پیاده نظام روسیه توصیف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «احمد داوود اوغلو» نخست‌وزیر ترکیه در سخنانی تاکید کرد: اگر نیروهای حزب اتحاد دموکراتیک در سوریه از فرودگاه «منگ» در حلب، عقب‌نشینی نکنند، این فرودگاه را غیرقابل استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: اگر ترکیه دخالت نمی‌کرد، «اعزاز» و «تل رفعت» در حلب سوریه، در حال سقوط به دست نیروهای کرد بودند. ترکیه اجازه نخواهد داد که شهر اعزاز سوریه به دست کردها بیفتد.

«دیلی صباح» نیز با پوشش این سخنان نخست‌وزیر ترکیه نوشت که وی ادعا می‌کند: پ‌ک‌ک در ترکیه و حزب اتحاد دموکراتیک (PYD) در سوریه، پیاده نظام سوریه به شمار می‌روند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است