منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵
شناسه خبر: 234357
گروه :خبر
untitled

دیدار تیم های فوتسال لیگ برتری آذرخش سرخون بندرعباس و ملی حفاری با بی عدالتی تمام به سود اهوازی ها به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  ورزش پنج ، تیم فوتسال آذرخش در حالی دور برگشت لیگ برتر را آغاز کرد که در ایام تعطیلات نیم فصل و بدلیل مشکلات ریز و درشت و حواشی موجود نتوانست خود را به خوبی مهیای مسابقات کند. با این حال آذرخش در بازی مقابل ملی حفاری علی رغم ارائه یک بازی خوب و شایسته برابر حریف پر تجربه خود با قضاوت یک جانبه و در عین ناداوری با نتیجه سه بر یک مغلوب حریف جنوبی خود شد.

سرمربی آذرخش گفت : از ناحیه داوری ضربه مهلکی خوردیم؛ داور بوشهری در صحنه مربوط به گل اول در شرایطی که خطای هند اتفاق نیافتاده بود ، آنرا هند اعلام کرد تا ما از روی نقطه پنالتی گل اول را دریافت کنیم. با این حال به بازی برگشتیم و نتیجه را به تساوی کشاندیم و این نتیجه تا پایان نیمه اول ادامه داشت.

عباس روزپیکر افزود، در نیمه دومی باز هم داور در محوطه جریمه خطایی را به ضرر ما  پنالتی اعلام کرد که همه ی حاضرین دیدند اصلا خطایی اتفاق نیافتاد و اگر هم بود ، در محوطه جریمه نبود و ما گل دوم را دریافت کردیم . به هر حال و با این شرایط باز فشار زیادی روی حریف آوردیم اما آقای داور کرنرهای ما را نمی گرفت و به ضرر ما سوت می زد.

پس از گل دوم حریف بازیکنان ما موقعیت های زیادی را از دست دادند و ضربات آخر را با بی دقتی زدند و در هفت ثانیه پایانی و در شرایطی که با پنج بازیکن حمله می کردیم گل سوم را روی یک ضربه راه دور دریافت کردیم و  بازی را با نتیجه ناعادلانه سه بر یک واگذار کردیم.

سرمربی جوان آذرخش با انتقاد شدید از نحوه قضاوت این دیدار گفت : ، من از کمیته داوران یک سوال دارم؛ چرا وقتی تیم های بالای جدولی با ما بازی دارند ، داوران تحت تاثیر شرایط میزبانی، نام باشگاه و بازیکنان قرار می گیرند و همه ما را از پیش بازنده می دانند و این در قضاوت داوران نیز تاثیر بسیاری گذاشته است ، انگار ما برای باخت به اینجا آمده ایم . اگر اینچنین است خب دیگر نیازی به برگزاری مسابقات لیگ نیست و فدراسیون می تواند با قرعه کشی قهرمان را مشخص کند.

وی در انتها خاطرنشان کرد، در دیدار برابر تاسیسات دریایی نیز داوری به ضرر ما تمام شد و سه گل را داور تقدیم به حریف ما کرد. داور در آن دیدار گلی که با دست به ثمر رسید را صحیح اعلام کرد و در ادامه دو پنالتی ما را نگرفت و اگر اینچنین نمی شد نتیجه ۱۸۰ درجه تغییر می کرد .

متاسفانه هیچ کس کاری به نحوه قضاوت و سایر مسائل ندارد و فقط به نتیجه نگاه می کنند . در صورتیکه اگر قضاوت درستی انجام شده بود الان شرایط ما اینچنین نبود. تیم های پائین جدول همیشه بیشترین لطمه را از ناحیه داوری خورده اند.

لازم به ذکر است تیم آذرخش فقط توانسته بود پنج روز تمرین مفید داشته باشد و دو بازیکن مصدوم با نام های سینا احمدیان پور و سینا بخشی نیز نتوانستند در این دیدار آنها را همراهی کنند. مسئولین تیم نیز برای تقویت تیم در نیم فصل ، امین نصراله زاده بازیکن شمالی و عضو  تیم قهرمان فصل گذشته لیگ تاجیکستان را به رخدمت گرفتند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی