منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
شناسه خبر: 352745
گروه :خبر
img_1189

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت:در هرمزگان و شهرستان پارسیان این ثبت نام ها با مانع مواجه شده است وغیر قانونی است لذا تا بازگشایی مدارس مانده است ثبت نام از دانش آموزان افاغنه صورت پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛ سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در نشستی که در فرمانداری پارسیان انجام شد به مسئله تحصیل دانش آموزان افاغنه در مدارس پارسیان اشاره کرد وگفت:فرمان وابلاغ مقام معظم رهبری برای ثبت نام از برادران افاغنه، قریب به چهار ماه از آن می گذزد.که هنوز در برخی مدارس کشور ثبت نامی از آنها صورت نمی گیرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: استان های جنوبی وهمجوار هرمزگان از دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند واین در حالی است که در هرمزگان و شهرستان پارسیان این ثبت نام ها با مانع مواجه شده است وغیر قانونی است.

وی در ادامه از طریق تماس تلفنی با استاندار هرمزگان ابراز امیدواری کرد که در روزهای آینده که تا بازگشایی مدارس مانده است ثبت نام از دانش آموزان افاغنه صورت پذیرد.

سردار فدوی همچنین به ساخت 30 موج شکن برای جنوب اشاره و خاطرنشان کرد: بسیاری از نوج شکن های ساخته شده در منطقه پارسیان وجود دارد که باعث خرسندی و آرامش صید برای صیادان شده است، زیرا درگذشته جان پناهی برای آنان وجود نداشت و همیشه درخطر بودند.

یک مدرسه در شهر پارسیان وجود دارد که توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران اداره می شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان