منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
شناسه خبر: 328170
گروه :خبر
1 (11)
 

در آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس:

دانش‌آموز بندرعباسی نفر اول المپیاد نانو کشور شد

دانش‌آموز بندرعباسی مدرسه شهید حقانی آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس توانست جایگاه نخست المپیاد نانو کشور را به دست آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عارف بهمنی شاه عوضی دانش‌آموز سال چهارم رشته ریاضی مدرسه شهید حقانی آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس در المپیاد نانو کشور جایگاه نخست را از آن خود کرد.

 

محمد قویدل مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس با اشاره به برگزاری المپیاد نانو در 17 اردیبهشت‌ماه سال جاری گفت: دانش‌آموز ناحیه یک بندرعباس در حالی به این مقام دست پیدا کرد که بیش از یک هزار و 500 دانش‌آموز از هرمزگان و همچنین بیش از 30 هزار دانش‌آموز در سراسر کشور در این المپیاد حضور داشتند.

 

 

وی بابیان اینکه المپیاد نانو در دو مرحله کتبی و عملی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: 34 دانش‌آموز برتر این مرحله که دانش‌آموز بندرعباسی نفر اول آن‌ها هست باید در شهریورماه و در استان تهران برای به دست آوردن مدال باهم به رقابت بپردازند.

3 (5)

 

قویدل اضافه کرد: در سال تحصیلی گذشته قریب به 300 دانش‌آموز متوسطه دوره اول و دوم این ناحیه در 48 درس گروهی نانو که به همت پژوهش سرای دانش‌آموزی شهید اصغر قاسمی برگزار شد، مشارکت داشتند که به گفته وی هدف از این سمینارها آشنایی و ترغیب دانش‌آموزان برای جذب در رشته‌های نانو، افزایش مشارکت بیشتر در المپیاد نانو و ترغیب دانش‌آموزان برای انتخاب رشته‌های دانشگاهی بوده است.

 

 

این مسئول اظهار داشت: مجهزترین آزمایشگاه نانو هرمزگان در آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس قرار دارد که در تابستان سال جاری برای طرح اوقات فراغت آمادگی میزبانی از دانش‌آموزان علاقه‌مند به رشته نانو را دارد.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی