منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
شناسه خبر: 240993
گروه :خبر
index

جمعه موقت بندرعباس گفت: رشد علمی دو پایه عقب رفته ،وظیفه ی دانشگاه تولید علم نافع است و پژوهش باید جایگاه ویژه ی خود را داشته باشد و دانشگاهها جوانانی تربیت کنند که مومن ، متخلق به اخلاق اسلامی ،دوستدار نظام ،دارای بصیرت و جرات ورود در عرصه های مختلف باشند.

به گزارش ندای ساحل ،حجت الاسلام سید عباس تقوی امام، جمعه موقت بندرعباس در خطبه های ظهر امروز نماز جمعه با اشاره به ولادت امام کاظم در هفته آینده  و نقل حدیثی از ایشان گفت : بهترین چیزی که شما را به خدا نزدیک می کند سه امر است ؛معرفت الهی ،نماز ،بر الوالدین (حرمت پدر و مادر )و سه کار را ترک کنید ؛حسد ،عجب (خود بزرگ بینی )،فخر فروشی.

 

 

 

 

امام جمعه ی بندرعباس با اشاره به بارندگی‌های اخیر در استان ، وقوع سیل و خسارات ناشی از آن خواستار رفع  مشکلات سیل‌زدگان در کمترین زمان ممکن شد. وی اظهار داشت :در جریان این بارندگی‌ها شاهد بروز خسارات فابل توجه و جان باختن تعدادی از هم استانی‌ها بودیم.

 

 

 

 

 

وی در ادامه افزود ؛در هفته ی آینده هفته ی کتاب و کتاب خوانی را داریم ،آمار کتاب خوانی در جامعه ی ما آمار مطلوبی نیست و کتاب در سبد زندگی مردم ما جایگاه خاصی ندارد .

 

 

 

 

 

حجت الاسلام تقوی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار سیزده آبان گفت :دانشگاه و دانشجو آماج سخت ترین توطئه ی دشمن است و ضمن رشد فزاینده ی تولید علم هر کس مانع رشد باشد بی انصافی است .

 

 

 

 

 

وی  ادامه داد : رشد علمی دو پایه عقب رفته،وظیفه ی دانشگاه تولید علم نافع است و پژوهش باید جایگاه ویژه ی خود را داشته باشد و دانشگاهها جوانانی تربیت کنند که مومن ، متخلق به اخلاق اسلامی ،دوستدار نظام ،دارای بصیرت و جرات ورود در عرصه های مختلف باشند.

 

 

 

 

 

امام جمعه بندرعباس با اشاره به استفاده از ظرفیتهای خالی استان و انتقال بیمارستان شریعتی به بیمارستان خلیج فارس گفت :این موضوع مقدمه ای می شود تا در محل فعلی بیمارستان شریعتی بیمارستان جامع زنان ساخته شود.

 

 

 

 

وی گفت :دعوای سیاسی جای دیگر حل شود و در این مسئله مردم متضرر می شوند و آینده ی استان تحت تاثیر قرار می گیرد  به علت قدمت 60 ساله ی بیمارستان اگر زلزله شود بیمار و پزشک و پرستار همه از بین می روند.

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی