منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
شناسه خبر: 346872
گروه :خبر
دکتر ديانت

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اظهار کرد: رؤسای مراکز و واحدها باید به دنبال درآمد زایی برای دانشگاه باشند و درآمدها مراکز باید پاسخگویی نیازهای مجموعه خود باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با رؤسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی در پیام نور مرکز بندرلنگه با بیان اینکه دانشگاهها نقش بسزایی در رشد فرهنگی کشور دارند، گفت: با گسترش توسعه علم و فرهنگ خدمات بزرگی به رشد فکری مردم و جامعه می شود.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان  با اشاره به اینکه 100درصد دانشجویان دانشگاه پیام نور استان هرمزگان بومی می باشند، اظهار کرد: یکی از رسالت های دانشگاه پیام نور جذب دانشجوی بومی است و هر کمکی که برای دانشگاه شود خیلی زود بازخورد آن در بین اقشار مردم مشاهده می شود و به جامعه باز می گردد.

دیانت  تصریح کرد: دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به دنبال تربیت، رشد و توسعه منابع انسانی ماندگار و متخصص است.

وی خطاب به روسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی گفت: نباید هیچ گونه ارباب رجوع حضوری و غیر حضوری بی جواب بماند.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان یکی از برنامه های مهم خود را تکریم ارباب رجوع دانست و افزود: روسا، اعضای هیات علمی کارشناسان باید پاسخگوی دانشجویان و ارباب رجوع باشند.

دیانت بیان کرد: از این به بعد نظارت بیشتری بر روی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور صورت می گیرد و روسای مراکز نیز باید نظارت بیشتری در امور دانشگاه داشته باشند.

وی با تأکید براینکه این نشست ها باید در دیدگاه ها و نگرش رؤسا و مدیران تأثیر گذار باشد، افزود: تغییر نگرش ودیدگاه های مدیریتی خیلی مهم است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان خاطرنشان کرد: رؤسای مراکز و واحدها باید به دنبال درآمد زایی برای دانشگاه باشند و درآمدها مراکز باید پاسخگویی نیازهای مجموعه خود باشد و در هزینه های دانشگاه نیز صرفه جویی شود.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی