منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶
شناسه خبر: 242739
گروه :خبر
11214

استاددانشگاه هرمزگان بیشترین سرمایه گذاری غرب بر روی دانشجویان و قشر تاثیر گذار جامعه است، اظهار کرد: اجرای برنامه ضد فرهنگی سنخیتی با رسالت دانشگاه نداردو می طلبد مسئولین فرهنگی دانشگاه ها هوشیارتر باشند .

لیلی حمزه پور، استاددانشگاه و کارشناس مسایل زنان در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمزبا اشاره به تلاش های دشمن در راستای نفوذبه کشور گفت:استکبار از طریق نفوذ در مسائل سیاسی و فرهنگی سعی در براندازی نظام اسلامی دارد.

وی اظهار کرد: دست های پیدا و پنهان عده ای شبه روشنفکر غرب زده و همسو با شبکه های فاسد ماهواره که توسط صهیونیست ها مدیریت می شود به تبلیغ و ترویج فساد ، هرزه گی و گسترش میل مصرف گرایی در جامعه فعالیت دارند.

حمزه پور وی با اشاره به فعالیت ضد فرهنگی در محیط دانشگاه و بنام دانشجو افزود: بی احترامی به دانشجویان ارزشی و پای بند به ارزشهای دینی و اخلاقی و تاثیر گذار جامعه ، اقدام به برگزاری مجلسی خیمه شب بازی شبکه  های ماهواره بنام مجلس شوی لباس دانشجویی با چاشنی خوانندگی زن به صورت مختلط با حضور افرادی بنام دانشجو دختر وپسر  جای تاسف دارد و می طلبد مسئولین فرهنگی دانشگاه ها هوشیارتر باشند  .

وی با اشاره به تاکیدات معظم له با مسئولان دانشگاه های کشور مبنی بر جلو گیری از برگزاری کنسرت و اردوهای مختلط تصریح کرد :  اجرای برنامه ضد فرهنگی سنخیتی با رسالت دانشگاه ندارد و این برنامه ها کپی شده  از شبکه های ماهواره ای است.

حمزه پور با اشاره به جنگ نرم دشمن و نفوذ در کشور اظهار کرد: امروز دشمن در قالب جنگ نرم و  از طریق تحول رسانه ای امپریالیستی درصددتحمیل باورها و ارزشهای لیبرالیستی خویش در جامعه می باشد و بیشترین سرمایه گذاری غرب بر روی قشر تاثیر گذار جامعه است .

کارشناس مسایل زنان در  استان هرمزگان با بیان اینکه نیروهای مومن و معتقد به آرمان ها و ارزشهای دینی و انقلاب بیش از پیش هوشیار باشند، خاطر نشان کرد:  مسئولین باید جلو این بی حرمتی ها و هنجار شکنی ها نسبت به ارزش های دینی در قالب برنامه های علمی و دانشگاهی بگیرند و اجازه ندهید محیط دانشگاه با اجرای این گونه برنامه آلوده گردد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است