منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
شناسه خبر: 249435
گروه :خبر
image479829

در حالی سخنرانی عناصر فعال علیه امنیت مردم در کشور مجوز می گیرد که دانشگاه های کرمانشاه اجازه ورود سخنگوی هیات رئیسه مجلس را نمی دهند و کرسی های آزاد اندیشی را لغو می کنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، از روزهای ابتدایی دولت یازدهم همواره شاهد بروز و نمود نقض شعارهای فضای باز نقد و نگاه یکسان به جریان های سیاسی در کشور بوده ایم.

این رویه با عصبانیت های پیاپی شخص رئیس جمهور خطاب به منتقدین بروز و نمود بیشتری داشته است، عصبانیت هایی که با استفاده از واژه های تندی مانند بی سواد، بی شناسنامه، پلیس مخفی و … خطاب به منتقدین همراه بوده است.

این رویکرد در شرایطی تعجب بر انگیز تر می شود که دولت امکانات، رسانه ها و مجوز همایش و سخنرانی را یکجا در اختیار کسانی قرار می دهد که از محکومین توطئه علیه کشور و مردم هستند اما در مقابل، جریان های انقلابی و حتی مسئولین منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی مجوز سخنرانی نمی گیرند.

نمونه بارز این رویه در ندادن اجازه به عبدالرضا مصری سخنگوی هیات رئیسه مجلس برای ورود به دانشگاه آزاد کرمانشاه، در مقابل اعطای مجوز سخنرانی به یک زندان رفته به جرم فعالیت در راستای براندازی نظام در دانشگاه یاسوج است.

این دوگانگی نا مبارک روز سه شنبه هفته جاری در دانشگاه رازی کرمانشاه نیز اتفاق افتاد…

در حالی که فیلم آمریکا ستای “حرامزاده های بیشرف” در روز آمریکا ستیزی (13 آبان) در دانشگاه رازی مجوز اکران می گیرد، مسئولین این دانشگاه در اقدامی عجیب با مجوز چهار کرسی آزاد اندیشی بسیج دانشجویی مخالفت کردند.

مسئولین فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه در پاسخ به درخواست تجدید نظر خواهی بسیج دانشجویی دانشگاه، احتمال اهانت به رئیس دانشگاه را دلیل مخالفت با کرسی های آزاد اندیشی اعلام کرده اند!!

ایجاد جو امنیتی و خفقان برای تشکل های دانشجویی البته اتفاق تازه ای در دولت دکتر روحانی نیست.

دولت یازدهم با شعار اعتدال چندی پیش نمایشگاه مطبوعات را نیز بدون حضور رسانه های منتقد برگزار کرد و جوایز را به رسانه های نزدیک به دولت تقدیم کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است