منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
شناسه خبر: 204352
گروه :خبر
13940425000087_PhotoA

گروه تروریستی داعش در یک اقدام مضحک طرحی داده است که در آن سه ساله مدرک دکترا به دانشجوهای خود می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ گروه تروریستی داعش با راه اندازی یک دانشکده پزشکی در استان «الرقه» به دنبال تربیت پزشک برای خدمت است.

 این گروه تکفیری اطلاعیه ای در شهرهای تحت کنترل خود منتشر کرده است مبنی بر اینکه افراد بین 18 تا 30 سال به عنوان دانشجو در دانشکده پزشکی داعش می توانند ثبت نام کنند و زنان و مردان بین 18 تا 30 می توانند با آزمون ورودی وارد این دانشکده شوند.
زبان تدریس در این دانشکده داعشی به زبان انگلیسی است و قرار است فارغ التحصیلان این دانشکده به داعش خدمت کنند.

گروه تکفیری تروریستی داعش در این اطلاعیه آورده است، دیوان اسلامی دانشکده پزشکی را در شهر رقه افتتاح کرده است. و این دانشکده از حساسیت های بالایی برخوردار است.
دانشجویان در این دانشگاه به صورت نظری و علمی به مدت سه سال آموزش می بینند.

شرط ورود به دانشکده:
حداقل سن 18 سال و حداکثر 30 سال.
از آنجایی که این گروه تکفیری تروریستی روز به روز به تعداد هلاکت شده هایش افزوده می شود بهتر است به جای تاسیس یک دانشکده پزشکی به فکر تاسیس یک گورستان برای خود باشد.

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است