منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
شناسه خبر: 214005
گروه :خبر
image346386

در حالی دانشگاه آزاد برای مدیحه سرایی آیت ا… هزینه می کند که شهریه این دانشگاه هر ترم با افزایش چند درصدی امکان تحصیل را از بسیاری از دانشجویان صلب کرده است.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  دانا ،سایت دولتی تدبیر24، در خبری مدعی شده است که شجریان به ازای دریافت مبلغی پول از معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، قرار است سروده ای را در مدح هاشمی رفسنجانی آماده کند.

 

این سایت این چنین می نویسد: “استاد محمدرضا شجریان در حال آماده‌سازی یک تصنیف باشکوه با مضمون و محتوایی درباره خدمات و تلاش‌های حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی است”

 

این سایت در حالی مدعی شده است که استاد با فروتنی به خاطر کهولت سن این پیشنهاد را رد کردند، در ادامه نوشته است که شجریان بعد از اختصاص بودجه‌‌ای در شان استاد آواز ایران، این پیشنهاد را پذیرفت.

 

به نظر می رسد مشکل کهولت سن شجریان با دریافت هزینه هنگفت بر طرف شده و استاد آواز! با دریافت این هزینه مشکل حنجره اش نیز برطرف می شود.

 

در حالی دانشگاه آزاد برای مدیحه سرایی آیت ا… هزینه می کند که شهریه این دانشگاه هر ترم با افزایش چند درصدی امکان تحصیل را از بسیاری از دانشجویان سلب کرده است.

 

دانشجویان زیادی در دانشگاه آزاد در حالی که از هزینه های جاری زندگی خود برای ادامه تحصیل و دریافت مدرک از این دانشگاه می زنند، به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های این دانشگاه هستند.

 

از طرف دیگر دانشجویان به خاطر افزایش سطح علمی دانشگاه هایی که در آن تحصیل می کنند زیربار پرداخت چنین هزینه‌هایی می روند و اولویت آنها اعتلای سطح علمی دانشگاه است و قطعاً نمی توان گفت این داشنجویان برای ساخت ترانه مدیحه سرایی آیت ا… شهریه می پردازند.

 

 

اقدام اخیر دانشگاه آزاد انسان را یاد درباریان قدیم که شعرای زیادی در قبال گرفتن پول و طلا برای آنها مدیحه سرایی می کردند و شعر می سرودند می اندازد، در واقع این اقدام معاونت فرهنگی تداعی چاپلوسان و متملقانی است که با سرودن اشعار و مدح درباریان، جیب خود را از پول بیت المال که سهم مردم بود، می کردند.

 

 

سابقه شجریان در فتنه 88 نیز معلوم بوده و این استاد آواز فتنه که در سال 88 با پشت کردن به مردم از صدا و سیما خواست تا آهنگ هایش را از رسانه ملی پخش نکنند امروز به دنبال اندکی پول حاضر شده است تا برای کسی مدیحه سرایی کند که این روزها در حمله به نظام سنگ تمام گذاشته است.

 

 

بدلیل اینکه محمد رضا شجریان پس از فتنه 88 به دفاع از فتنه گران پرداخت و با عناصر ضد انقلاب خارج همسو و همصدا شد خیل عظیمی از مخاطبان خود را در داخل از کشور از دست داد.

محمد رضا شجریان در جریان فتنه 88 به دفاع رسمی و علنی از فتنه گران پرداخت به طوری که از مشهوریت خود در راستای دفاع از فتنه استفاده کرد تا شاید بتواند برای فتنه گران راه حلی باشد و محبوبیت اجتماعی خودش را برای فتنه فدایی کند تا به اهداف ضد انقلاب کمکی کرده باشد.
شجریان چند مدتی پس از جریان فتنه 88 از ایران خارج شد و به ضد انقلاب پیوست و با آنان همصدا شد و تصاویر گرفتن عکس یادگاری اش با عناصر ضد انقلاب خارج از کشور به وفور در فضای مجازی قابل دسترسی است.
به نظر می رسد هیچ یک از مردم راضی نباشند که هزینه هایی که برای تحصیل فرزندان خود می دهند‌، صرف مدیحه سرایی و تبلیغات برای یک نفر شود.
انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی