منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
شناسه خبر: 252025
گروه :خبر
13931002000081_PhotoA
 

علوی فاضل در نشست خبری:

دانشگاه آزاد هیچ رشته غیر قانونی ندارد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه هیچ رشته غیر قانونی ندارد. تمام رشته محل های دفترچه سال آینده از نظر قانونی مورد تائید است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مجتبی علوی فاضل رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در نشست خبری اظهار داشت: دانشگاه آزاد هیچ رشته غیر قانونی ندارد. تمام رشته محل های دفترچه سال آینده از نظر قانونی مورد تائید است. اظهارنظرها در مورد رشته‌های دانشگاه آزاد باید قانونی باشد

وی افزود: برای تشکیل کمیته بررسی و تصویب رشته‌ها از معاونت قوانین مجلس استعلام گرفتیم و اعلام کردند قانون تشکیل این کمیته لازم الاجراست. نماینده وزارت علوم در کمیته حضور داشته و امضای وی وجود دارد ولی نمی‌توانم نام او را بگویم.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: بر اساس قانون برای تصویب رشته‌های دانشگاه آزاد می‌توانیم کمیته سه نفره متشکل از نماینده دانشگاه آزاد، نماینده وزارت علوم و نماینده شورایعالی انقلاب فرهنگی تشکیل دهیم، که ما همین کار را کردیم و نماینده شورا علی محمد رنجبر بود که سال 74 در یک مصوبه قانونی معرفی شده است. معرفی وی هم حکم نبوده که زمان داشته باشد، مصوبه بوده و نسخ هم نشده است.

ادامه دارد . . .

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر