منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
شناسه خبر: 319857
گروه :خبر
530357
 

شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران:

دانشگاه آزاد سریعاً فائزه هاشمی را از مسئولیت هایش در این دانشگاه اخراج کند

شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران طی نامه‌ای خطاب به مسئولان این دانشگاه خواستار اخراج فائزه هاشمی از دانشگاه آزاد شد و عنوان کرد: این دانشگاه باید در برابر اقدامات شنیع این عضو هیات علمی اقدام انقلابی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران طی نامه‌ای خطاب به هیات امنا و ریاست این دانشگاه خواستار اخراج فائزه هاشمی از دانشگاه آزاد شدند و عنوان کردند: این دانشگاه باید در برابر اقدامات شنیع این عضو هیات علمی اقدام انقلابی کند.

این دانشجویان در ابتدای نامه خود با اشاره به نظر مراجع عظام مبنی بر نجاست و کفر بهائیت و لزوم برائت از این فرقه ضاله آوردند: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است و اگر با انقلاب مردمی و رهبری با درایت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی امام روح الله (ره) بساط طاغوت برچیده نمی‌شد هیچگاه این مولود انقلاب پا به منصه ظهور نمی‌گذاشت. امام روح الله در وصیت نامه سیاسی عبادی خود امر می‌فرماید نگذارید این انقلاب بدست نا اهلان بیافتد. منطق حکم می کند که مولود انقلاب هم نباید در دست نا اهلان باشد.

این دانشجویان ادامه دادند: آیا وقت آن نرسیده که مسئولین فعلی این دانشگاه از ریاست این دانشگاه گرفته تا هیات امنا در یک اقدام انقلابی ثابت کنند که این دانشگاه در دست نا اهلان نیست؟

شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران در نامه خود خاطرنشان کرد: متاسفانه در روزهای اخیر حضور و دیدار یکی از اعضای هیات علمی واحد علوم و تحقیقات و معاون آموزشی واحد پردیس خانم فائزه هاشمی با اعضای فرقه بهائیت و گرفتن عکس یادگاری در زیر تمثال جندالشیطان و رهبر این جرثومه فساد موجب رنجش و آزردگی خاطر بیش از یک میلیون و هفتصد هزار دانشجوی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان و ملت انقلابی ایران اسلامی شده است.

این دانشجویان در ادامه نامه خود آوردند: دانشگاه آزاد اسلامی و واحد علوم و تحقیقات و واحد پردیس به چه علت و دلیل محکمه پسندی به جای جذب و به کارگیری اساتید انقلابی و پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی،اذهان و افکار دانشجویان و تربیت نسل آینده کشور خود را به دست کسی می سپارد که افکار فرقه ضاله بهائیت و … را عیب نمی داند و علنا اظهار دوستی و مودت با آنها می‌کند و چه بسا افکار پاک دانشجویان را نیز در دست بگیرد و با این فرقه های فساد آشنا کند و موجب ترویج این افکار باشد، چه اینکه تا کنون از این اقدام خود عذر خواهی و اظهار ندامت نکرده است.

دانشجویان دانشگاه آزاد در ادامه نامه خود به مسئولان این دانشگاه، خواستار اخراج فائزه هاشمی از دانشگاه آزاد شدند و در ادامه نامه خود آوردند: درخواست می‌شود نسبت به این گونه اقدامات شنیع و خارج از عرف این عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات و معاون آموزشی واحد پردیس و … خط بطلان کشیده و اقدام انقلابی صورت بگیرد و این فرد در دادگاه وجدان های بیدار و انقلابی مسئولین دانشگاه آزاد از هرگونه سمت و مسئولیت در این دانشگاه منع و اخراج شود که این اقدام موجبات شادی ارواح طیبه شهدا را در پی خواهد داشت.

این دانشجویان در پایان نامه خود تأکید کردند که در صورت عدم اقدام مناسب و در خور و شان جایگاه بزرگترین دانشگاه حضوری جهان با فائزه هاشمی، دانشجویان بسیجی بر اساس رسالت خود مراتب امر را از طریق مراجع ذیصلاح قانونی بالادستی ازجمله شورای عالی انقلاب فرهنگی، کمیسیون آموزش مجلس، قوه قضائیه،
مراکز امینتی و اطلاعاتی مربوطه پیگیری خواهند کرد و در صورت عدم پاسخ مناسب طبق بند میم وصیت نامه امام خمینی (ره) اقدام خواهند کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است