منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶
شناسه خبر: 211645
گروه :خبر
13940126000635_PhotoA

داوطلبان برای ثبت‌نام در این دانشکده می‌بایست در مهلت مشخص‌شده به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و از این طریق اقدام کنند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس ، دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در چهارمین دوره پذیرش دانشجوی خود، برای نیمسال اول سال تحصیلی 94-95 در رشته‌های «خبرنگاری» ، «عکاسی خبری» ، «امور فرهنگی» ، «تبلیغات» ، «روابط عمومی» ، «مترجمی زبان انگلیسی-آثار مکتوب و متون رسمی» و «هنرهای تجسمی-عکاسی» در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها  که از پنجشنبه22 مردادماه آغازشده تا روز پنجشنبه 29مردادماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان شرکت در پذیرش باید به‌موقع و در مهلت مقرر به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی   www.sanjesh.org  مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام را از طریق این پایگاه دریافت کنند. در این دفترچه تمامی شرایط و ضوابط پذیرش در این دوره‌ها و همچنین نحوه ورود به سایت برای ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آمده است.

ثبت‌نام دانشکده رسانه فارس به‌صورت بدون کنکور و بر اساس شرط معدل است و شرکت‌کنندگان می‌توانند دریکی از رشته‌های کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری با کد 8298 ، کاردانی حرفه‌ای عکاسی خبری با کد 8938 ، کاردانی حرفه‌ای امور فرهنگی با کد 8013  ، کاردانی حرفه‌ای تبلیغات با کد 8115 ، کاردانی حرفه‌ای روابط عمومی با کد 8179 ، کاردانی حرفه‌ای مترجمی زبان انگلیسی-آثار مکتوب و متون رسمی با کد8361 و کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی-عکاسی با کد 8560 ثبت‌نام کنند.

روش گزینش دانشجو در دانشکده رسانه فارس

در این دانشکده گزینش دانشجو به‌صورت نیمه‌متمرکز انجام می‌شود. بدین معنی که گزینش نهایی داوطلبان بر اساس امتیاز کل و از بین معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت و پس از انجام مصاحبه تخصصی و عمومی انجام خواهد شد.

پیش‌ازاین جبرائیلی نیز در مصاحبه‌ای ضمن اشاره به این مطلب در مورد شرایط اختصاصی دانشکده رسانه گفته بود: تمامی دانشجویان می‌بایست  یکی از دو زبان انگلیسی یا عربی را به‌عنوان زبان تخصصی خود انتخاب کرده و پس از ارزیابی سطح آنان، ‌آموزش‌های  متناسب با سطح تعیین‌شده به آن‌ها ارائه می‌شود.

 گذراندن دوره اخلاق الهی در طول 4 ترم تحصیلی از دیگر شرایط اختصاصی این دانشکده است که هم‌اینک این دور توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ محمود ابوالقاسمی تدریس می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با آموزش دانشکده رسانه فارس به شماره تلفن 88911664 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است پذیرش دوره‌های کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز به‌زودی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است