منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
شناسه خبر: 250253
گروه :خبر
17312092772144852683

دانشجویان ما با تفکرات ناب ،سرمایه های معنوی و ناب نظام بوده و هستند ، از آنان غافل نباشیم و به وجودشان بیشتر بها بدهیم چرا که آنان سرمایه های ملی و مردمی هر کشوری هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛ 16 آذرماه سالروز عصیان دانشجویان بر استبداد  خفقان آور است. استبدادی که روزگاری ریشه در عمق وجود ایران اسلا‌می دوانده بود و این ریشه سمی و خطرناک با مردانگی و وحدت رویه مردم خصوصاً دانشجویان خشکانده شد به گونه ای که امروز شاهد پرباری درخت تنومند انقلا‌ب اسلا‌می با جانفشانی های عزیزانی هستیم که خالصانه عرصه های مقاومت را پشت سر گذاشتند تا اینک امنیت و آرامش را میهمان خانه های  ما نمایند.

دانشجویان ، قشری روشنفکر با زاویه دید وسیع بوده که به درستی واقعیت ها را دیده و لمس می کنند و با ارائه راهکارهای عملی و منطقی  همیشه در خط مقدم آماده مشکل گشایی بوده اند.

دانشجو با سلا‌ح قلم در جبهه فرهنگی ‌می رزمد و شجاعانه در مقابل کین و عناد بدخواهان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلا‌می دفاع می کند، او حرفهایی برای گفتن و شنیده شدن دارد .

رسیدگی به خواسته های مشروع را حق مسلم خود دانسته و برای رسیدن به هدفی مقدس و والا‌ که همان زنده نگه داشتن آرمانهای امام راحل است از هیچ کوششی دریغ نمی ورزد.

دانشجو سرمایه ملی هر کشوری است که می تواند به عنوان شاخص توسعه نیز مطرح گردد که جا دارد در جهت توسعه یافتگی فرهنگ و علم، در عرصه دانش اندوزی عرض اندام نماید .

 16 آذر، روز دانشجو روزی است که باید به خواسته های صنفی و حقوقی آنان گوش سپرد و تا حد کفایت در جهت رفع نواقص و کاستیها، آنان را یاری نمود.

در آستانه ایام انتخابات قرار داریم و می توان گفت که در هر دوره ای بیشترین حضور پر رنگ از آن دانشجویان بوده و این بار هم شاهد حماسه حضور آنان در عرصه انتخابات و رقم زدن سرنوشت سیاسی و اجتماعی خود هستیم .

دانشجویان ما با تفکرات ناب ،سرمایه های معنوی و ناب نظام بوده  و هستند ، از آنان غافل نباشیم و  به وجودشان بیشتر بها بدهیم چرا که آنان سرمایه های ملی و مردمی هر کشوری هستند .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر