منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
شناسه خبر: 237891
گروه :خبر
13940603000145_PhotoA

یک دانشجو در دانشگاه کالیفرنیا با سلاح سرد به سمت کارکنان و دانشجویان دیگر حمله‌ور شد و با ضربات چاقو چهار نفر را زخمی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک دانشجوی آمریکایی در دانشگاه کالیفرنیا با چاقو به سمت دانشجویان و کارکنان دانشگاه حمله‌ور شد و با ضربه چاقو چهار نفر از آنها را زخمی کرد.

بر اساس گزارش «سی ان ان»، این دانشجوی آمریکایی صبح روز چهارشنبه (دیروز) به وقت محلی بعد از آغاز کلاس‌ها با چاقو به سمت دانشجویان دیگر حمله‌ور شد.

پلیس دانشگاه به سرعت قبل از آنکه این دانشجو افراد دیگر را زخمی کند، او را به ضرب گلوله کشت.

سی ان ان گزارش کرد که دو نفر از قربانیان با بالگرد به بیمارستان منتقل شدند و دو نفر دیگر در همان محیط دانشگاه تحت درمان قرار گرفتند و حال تمامی آنها خوب است.

گزارش‌ها حکایت از آن دارد که عامل مسلح از ایالت کالیفرنیا بود که خودش در محوطه دانشگاه زندگی می‌کرد و قربانیان حادثه دو دانشجو، یک کارمند و یک کارمند قراردادی بودند.

هنوز انگیزه این فرد از این اقدام مشخص نیست و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است