منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲
شناسه خبر: 215040
گروه :خبر

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم گفت: دانشجویان هنگام پرداخت اینترنتی شهریه مراقب باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، علی موالی با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخاب واحد نیمسال اول سال 94 دانشگاه‌ها از دانشجویان خواست: هنگام پرداخت شهریه دانشگاه به صورت اینترنتی نکات امنیتی را رعایت کنند.

 

وی به دانشجویان توصیه کرد: حتی‌الامکان از مکان‌های عمومی برای پرداخت اینترنتی شهریه استفاده نکنند و در صورت مراجعه به نت‌سراها نیز هوشیاری لازم را داشته باشند.

 

موالی ادامه داد: دانشجویان از کامپیوتر‌های مستقر در مکان‌های عمومی استفاده نکنند و در صورت مراجعه به نت‌سراها خودشان از سیستم استفاده کرده و شهریه را پرداخت کنند و هیچ‌گاه اطلاعات کارت خود را در اختیار فرد یا افراد حاضر در کافی‌نت‌ها قرار نداده و در صورت کمک و راهنمایی خواستن از افراد مطمئن کمک بگیرند.

 

رئیس پلیس فتا استان قم افزود: دانشجویان از امنیت سیستم یا رایانه‌ای که از طریق آن اقدام به پرداخت شهریه می‌کنند اطمینان حاصل کرده و هیچ‌گاه در تماس تلفنی یا هنگام صحبت با دوستان، شماره حساب و رمز خود را به زبان نیاورند.

 

موالی خاطرنشان کرد: هنگام پرداخت‌ اینترنتی دانشجویان باید حتماً از کیبوردهای مجازی تعبیه شده در صفحات پرداخت (درگاه بانک‌ها) یا کیبورد مجازی ویندوز استفاده کرده و رمز دوم کارت خود را به صورت دوره‌ای تغییر دهند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی