منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۲
شناسه خبر: 230591
گروه :خبر
13940423000418_PhotoA

دانشجویان بورسیه طی نامه‌ای خطاب به استاندار تهران خواستار مجوز برگزاری تجمع برای حل مشکلات خود شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دانشجویان بورسیه طی نامه‌ای خطاب به استاندار تهران خواستار برگزاری تجمع برای حل مشکلات خود شدند.

این دانشجویان در این نامه خطاب به سید حسین هاشمی آوردند: احتراما نظر به اینکه موضوع بورسیه ها با وجود پیگیری های دانشجویان بورسیه، کمیسیون آموزش و تحقیقات و کمیسیون اصل 90 و فوق همه این پیگیری ها ، رهنمود و فتوای مقام معظم رهبری ( مبنی بر اینکه به خیلی از بورسیه ها ظلم شد) ، تا کنون موجبات تمکین وزارت علوم به رای کمیسیون اصل 90 را فراهم نکرده است. از طرفی همان گونه که مستحضرید پیگیری حقوق حقه دانشجویان بورسیه از طریق نهاد های بی طرف قضایی بر اساس مصوبه 630 شورای عالی انقلاب فرهنگی به یک کمیته ذی نفع سپرده شده و حق دادخواهی مصرح در اصل 34 قانون اساسی از این دانشجویان سلب شده است لذا با توجه به انسداد حقوقی در مسیر قانونی احقاق حق، ما دانشجویان بورسیه خواستار مجوز برای برگزاری تجمعی آرام با رعایت حدود و مقررات در چارچوبهای نظام مقدس اسلامی و قانون اساسی هستیم.

در ادامه این نامه خطاب به استاندار تهران آمده است: متمنی است با صدور مجوز برای این امر مهم ما را در احقاق حقوقمان یاری کنید. حسن توجه جنابعالی مزید امتنان خواهد بود. متعاقب اعلام نظر حضرت عالی ، مکان و زمان تجمع اعلام خواهد شد.


 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است