منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴
شناسه خبر: 235627
گروه :خبر
image470188

کمیسیون پزشکی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم با ارسال بسته ای برای عادل الجبیر، بیماری وی را سایکوز تشخیص داده و برای او نسخه ای تهیه کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ پس از اظهار نظرهای مختلف و عجیب وزیر امور خارجه عربستان سعودی، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با تشکیل کمیسیون پزشکی، به بررسی بیماری عادل الجبیر پرداختند.

این کمیسیون بیماری عادل الجبیر را سایکوز یا روان پریشی تشخیص داده و پس از نوشتن نسخه وی، داروهای لازم را به نسخه ضمیمه کرده و به سفارت عربستان بردند.

این دانشجویان با حضور در مقابل سفارت عربستان اقدام به تحویل این بسته شامل نسخه و دارو به این سفارت کردند که مسئولین این سفارت خانه از دریافت این بسته ممانعت کردند.

افراد سایکوتیک اختلال شخصیت نیز دارند. جنون یا سایکوز نوعی قطع ارتباط با واقعیت است، که بطور مشخص شامل هذیان (عقاید نادرست درباره وقایع یا اشخاص) و توهم (دیدن یا شنیدن چیزهایی که وجود خارجی ندارند) می باشد.

محمد کاشانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در این راستا گفت: عادل‌الجبیر در سخنان و رفتارش پرخاشگری و حالت‌های تهاجمی بیشتر از حد طبیعی، هذیان‌گویی، باورهای غلط و علائم دیگری وجود دارد که همه نشان‌دهنده بیماری اختلال روانی است.

وی افزود: به همین دلیل ما در یک اقدام انسان‌دوستانه تصمیم گرفتیم برای درمان وی نسخه‌ای را بنویسیم و آن را به همراه داروهای لازم برای این بیماری به سفارتخانه عربستان در تهران تحویل دهیم تاهرچه سریع‌تر این وزیر سعودی درمان شود.

کاشانی تأکید کرد: متأسفانه مسئولان سفارت عربستان حاضر نشدند که این بسته خیرخواهانه را از ما تحویل بگیرند و ما هم مجبور شدیم آن را در مقابل درب سفارت بگذاریم و امیدواریم این بسته که در ان یک نامه هم برای وزیر خارجه عربستان وجود دارد، بدست وی برسد.

برای دیدن تصاویر مربوطه در اینجا کلیک کنید

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی