منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
شناسه خبر: 178245
گروه :خبر
1417503503

دبیر کانون گفتمان اندیشه دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان باید با هر عقیده و گفتمانی که دارند با هم اندیشی در مسایل فرهنگی ورود پیدا کنند و با ارایه ایده و راهکار مناسب خود در این راه سهیم باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  رسانه دانشجویی هرمزپرس، به همت کانون گفتمان اندیشه ها ی دانشگاه آزاداسلامی واحد بندرعباس کرسی آزاد اندیشی با محوریت آسیب شناسی تک فرزندی با حضور جمعی از دانشجویان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

محسن محمود،رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد واحد بندرعباس  با اشاره به منویات و تاکید ات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه و گسترش علوم انسانی به عنوان زیر بنای توسعه کشور گفت: تقویت علوم انسانی ، توسعه جامعه و کشور را به دنبال خواهد داشت و موجب پیشرفت و خود کفایی می شود.
وی خانواده را اولین و مهمترین کانون در زندگی افراد جامعه دانست و افزود: اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیطها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد.
دبیر کانون گفتمان اندیشه دانشگاه آزاد در ادامه  خاطر نشان کرد: دانشجویان باید با هر عقیده و گفتمانی که دارند با هم اندیشی در مسایل فرهنگی ورود پیدا کنند و با ارایه ایده و راهکار مناسب خود در این راه سهیم باشند.

 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور