منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹
شناسه خبر: 287948
گروه :خبر
649189
 

نقدی در جمع خبرنگاران:

داغ مجلس سازشکار به دل آمریکا ماند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین حضور مردم در انتخابات 7 اسفند را بسیار عالی وصف کرد و گفت:تمام نقشه هایی که آمریکا و انگلیس کشیده بودند تا مجلس سازشکار بر سرکار بیاید نقش بر آب شد و آمریکا باید چهارسال دیگر فریادهای مرگ بر آمریکا را در این مجلس تحمل کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه مراسم تشییع فرج الله سلحشور در جمع خبرنگاران در مورد انتخابات 7 اسفند اظهار داشت: مردم با حضور باشکوه خود در انتخابات روز جمعه آرزوهای پسابرجامی آمریکا درباره ی مجلس را به باد دادند.

وی افزود: الحمدلله افراد همه ی جناح هایی که در انتخابات رای آوردند با وجود اختلاف سلایق در مسائل مختلف، افرادی هستند که به استمرار مبارزه با استکبار اجماع دارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین حضور مردم در انتخابات 7 اسفند را بسیار عالی وصف کرد و گفت: حضور باشکوه و ده ها میلیونی مردم پای صندوق های رای، در وسط منطقه ی آشوب زده که سراسر آن درگیر جنگ است، به دنیا درس مردم سالاری آموخت.

نقدی در پاسخ به سوالی در مورد ترکیب مجلس آینده اظهار داشت: افرادی که از همه ی جناح ها انتخاب شده اند یا در مرحله ی انتخاب هستند، به یک موضوع تاکید دارند که مبارزه با استکبار ادامه پیدا کند.

وی افزود: تمام نقشه هایی که آمریکا و انگلیس کشیده بودند تا مجلس سازشکار بر سرکار بیاید نقش بر آب شد و آمریکا باید چهارسال دیگر فریادهای مرگ بر آمریکا را در این مجلس تحمل کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص مجلس خبرگان هم گفت: ترکیب این مجلس هم خیلی ولایی است و به ارزش ها پایبندتر شده و 8 سال جهت عمل در حوزه ی تصمیم گیری مربوط به کار خودش را تضمین کرد.

نقدی اظهارداشت: همه ی این اتفاقات همان چیزی است که آمریکایی ها از آن وحشت دارند.

وی تاکید کرد: آمریکایی ها که انتخاباتشان با کمتر از 40درصد مشارکت برگزار می شود در حدی نیستند که در مورد دموکراسی در ایران با این حضور با شکوه اظهار نظر کنند؛ آن ها باید مردم سالاری را از ایران و ایرانی یاد بگیرند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند