منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
شناسه خبر: 224288
گروه :خبر
13930811000653_PhotoA

مفسر قرآن کریم گفت: سازمان‌هایی که داعیه حقوق بشر را داشته و دارند، فریاد برآورند و این حرامی‌ها را از حرم دور کنند و حرم را به عهده مسلمان بسپارند تا مسلمانان دیگر شاهد حادثه تلخ مکه و واقعه غمبار منا نباشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،  آیت‌الله عبدالله جوادی آملی پیش از ظهر امروز در درس تفسیر قرآن کریم که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهار کرد: این حادثه غمبار از بی‌تدبیری و سوء مدیریت مسئولان حرمین شرفین است، کعبه قبله مسلمانان و مطاف مسلمین است و به عنوان ولد امین و منطقه امن معرفی شده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر حجاز و مکه سرزمین با برکت بوده، به وسیله این مطاع و قبله است و اگر به عنوان بلد امین نامگذاری شد، به قداست این مطاف و قبله است.

مفسر قرآن کریم با بیان اینکه مسئولان حجاز نان قداست بلد امین را می‌خورند، گفت: آل سعود شایسته حرم‌داری و حریم حرم را نگه داشتن نیست، بر امت اسلامی لازم است که مسئولیت صیانت قبله و کعبه مسلمین را به عهده گیرد و از یوغ استعمار جهانی نجات پیدا کنند.

وی یادآور شد: سازمان‌هایی که داعیه حقوق بشر را داشته و دارند، فریاد برآورند و این حرامی‌ها را از حرم دور کنند و حرم را به عهده مسلمان بسپارند تا مسلمانان شاهد حادثه تلخ مکه و حادثه غم بار منا نباشند.

آیت‌الله جوادی آملی ابراز امیدواری کرد روزی فرارسد که امت اسلام بیدار شود و در ادای احکام و سنن الهی موفق شوند.

وی با بیان اینکه رزق مادی و معنوی به دست خداوند است گفت: خداوند نسبت به بندگان مهربان و احسان دارد ولی همه این برکات لطیفانه است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی