منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۴
شناسه خبر: 177297
گروه :خبر
13940112000342_PhotoA

تکفیری‌های داعش 300 نفر از ساکنان استان «الانبار» را به قتل رساندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «نعیم الکعود» رئیس شورای شیوخ عشائر الانبار گفت که تکفیری‌های داعش 300 نفر از ساکنان غرب استان الانبار را اعدام کردند.

وی اظهار داشت: داعش 300 نفر از ساکنان این استان،  را گروگان گرفته بود که همه را در منطقه «القائم» در غرب الانبار اعدام کرد.

الکعود افزود: قربانیان وابسته به عشائر الکرابله، السلمان، البومحل و الدلیم هستند اما اکثر آنها از مردان البومحل هستند. این افراد به اتهام همکاری با نیروهای امنیتی عراق اعدام شده‌اند.

 حیدر العبادی  نخست‌وزیر عراق چهارشنبه (19 فروردین 94) به پایگاه نظامی «الحبانیه» در استان الانبار رفت و از آنجا، آغاز عملیات بزرگ آزادسازی الانبار را اعلام کرد.

وی پس از آنکه در جریان جزئیات این عملیات قرار گرفت، اظهار داشت که پس از تکریت نوبت آزادی الانبار رسیده است و ما در الانبار نیز مانند تکریت پیروز میدان خواهیم بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است