منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۳
شناسه خبر: 199593
گروه :خبر

منابع عراقی اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در ادامه جنایت‌های خود تعدادی از زنان و کودکان فلوجه را به بهانه عدم پرداخت “جزیه” برای خروج از این شهر سوزاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مسوولان محلی در استان الانبار عنوان داشتند که تروریست‌های داعش چهار زن و 9 کودک را که می‌خواستند بدون پرداخت “جزیه” از فلوجه خارج شوند، سوزاند.
گروه تروریستی داعش مبلغ “جزیه” را برای هر شخص حدود 800 دلار تعیین کرده است.

حمید الهایس، رئیس “شورای نجات” استان الانبار گفت: اطلاعاتی که دراختیار ما است، نشان می‌دهد که داعشی‌ها چهار زن را به همراه کودکانشان به دلیل خروج از خانه‌هایشان با هدف مهاجرت از فلوجه که صحنه جنایت‌های پی در پی داعشی‌ها است، سوزاند.

الهایس افزود: پس از اینکه نیروهای امنیتی عراق تروریست‌های داعش را در داخل الانبار محاصره و عرصه را بر آنها تنگ کرده و راه‌های امدادرسانی را بستند، این تروریست‌ها از ساکنان فلوجه برای خروجشان از این شهر مبلغ مالی دریافت می‌کنند.

تروریست‌های داعش همچنین سه زن سالخورده را پس از مخالفت با پیوستن فرزندانشان به این گروه‌ در رمادی آتش زدند.

از سوی دیگر شورای شیوخ موصل اعلام کرد که اعضای داعش پاهای هفت تن از افسران سابق ارتش را به خاطر مخالفت با پیوستن به این گروه قطع کردند.

از سوی دیگر هواپیماهای عراقی بیانیه‌های را به ساکنان موصل انداخته که در آن به ساکنان وعده داده شده است که در آینده‌ای نزدیک از دست گروه تروریستی داعش خلاص می‌شوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است