منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۶
شناسه خبر: 252900
گروه :خبر
13940915000626_PhotoA
 

مقام ارشد وزارت خزانه‌داری آمریکا:

داعش ۵۰۰ میلیون دلار نفت در بازارهای سیاه فروخته است

«آدام زوبین» مقام ارشد ضدتروریسم در وزارت خزانه‌داری آمریکا می‌گوید داعش بیش از ۵۰۰ میلیون دلار نفت قاچاق فروخته و همچنین یک میلیارد دلار از حساب‌های بانکی در عراق و سوریه غارت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک مقام ارشد در وزارت خزانه‌داری آمریکا بر درآمد هنگفت داعش از غارت حساب‌های بانکی در عراق و سوریه و همچنین فروش نفت قاچاق تاکید کرد.

در حالی که انتشار خبرها در رسانه‌های بین‌المللی درباره تبادلات نفتی داعش با ترکیه ادامه دارد، یک مقام ارشد آمریکایی آماری از میزان فروش نقت توسط تروریست‌های داعشی منتشر کرده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، مقام ارشد ضد تروریسم در وزارت خزانه‌داری آمریکا گفت که داعش حدود یک میلیارد دلار از حساب‌های بانکی در عراق و سوریه را غارت کرده است.

«آدام زوبین» همچنین تصریح کرد: «داعش بیش از ۵۰۰ میلیون دلار از محل فروش نفت در بازارهای سیاه بدست آورده است و میلیون‌ها دلار دیگر هم از افرادی که تحت کنترل آن است، اخاذی کرده است».

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی