منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
شناسه خبر: 322118
گروه :خبر
13950301000815_PhotoA

گروه تروریستی داعش با انتشار پیامی ویدئویی، مسلمانان هند را که به این گروه نپیوسته‌اند به خاطر همزیستی با هندوها به باد تمسخر گرفت و قول داد که انتقام خون مسلمانان کشته شده در تظاهرات ایالت گوجرات را بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، گروه تروریستی داعش در پیامی ویدئویی، مسلمانان هند را خطاب قرار داد و ضمن انتقاد از آنها به دلیل همزیستی با «گاوپرست‌ها»، قول داد انتقام کشته‌های تظاهرات خونین 14 سال پیش ایالت گوجرات را بگیرد.

سال 2002 بود که پس از اتهام‌زنی به مسلمانان در خصوص انفجار قطار حامل زائران هندو در «آیودها»، هندوها به جان مسلمانان افتادند و ظرف 3 روز صدها مسلمان را کشتند؛ بسیاری از کشته‌ها در خانه‌هایشان سوزانده شدند.

تعداد دقیق کشته‌ها و عامل اصلی انفجار قطار هنوز هم نامعلوم است. آمار دولتی از 790 کشته سخن می‌گویند ولی آمار غیر رسمی منتشر شده از سوی جوامع مسلمانان هند، عدد را تا 2 هزار و پانصد نفر هم ذکر کرده است.

تلاش داعش برای نفوذ در مسلمانان هند

در ویدئویی که داعش منتشر کرده، ابتدا از مسلمانان به خاطر «همزیستی با کسانی که گاو و درخت و خورشید» می‌پرستند انتقاد شده و از آنها خواسته شده که زودتر به سرزمین‌های تحت سیطره «خلافت اسلامی» سفر کنند.

آمار موجود نشان می‌دهد که تبلیغات داعشی‌ها در هند خریدار چندانی نداشته زیرا گویا تاکنون از جمعیت 160 میلیون مسلمانان هند، تنها تعدادی انگشت‌شمار به این گروه تروریستی پیوسته اند.

داعش در پیام خود همچنین تهدید کرده که انتقام کشته‌های «تظاهرات 2002 گوجرات» را خواهد گرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان