منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 187983
گروه :خبر
13940302000673_PhotoA

داعش مدعی شده‌ با کمک نیروهای نفوذی در دولت پاکستان می‌تواند به سلاح هسته‌ای دست یابد و یا آنرا تولید کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس ادعای عجیب «داعش» مبنی بر دریافت سلاح هسته‌ای از پاکستان، رسانه‌های این کشور را حیرت زده کرده است.

داعش به تازگی مدعی شده طی یک سال آینده می‌تواند از طریق مافیا که با مقامات فاسد در پاکستان ارتباط دارند، سلاح هسته‌ای از این کشور خریداری نماید.

این ادعاهای تازه از طریق مجله «دابیق» که نشریه رسمی گروه تروریستی داعش است، انتشار یافته و در فضای مجازی پاکستان سرو صدای بسیاری به پا کرده است.

داعش در این مطلب مدعی شده‌ حتی اگر موفق به دریافت سلاح هسته‌ای نشوند، می‌توانند با خرید چند هزار تن مواد منفجره و اورانیوم عملیات‌های خود را گسترش دهند.

مجله دابیق در ادامه این گزارش می‌افزاید: ظرف چند سال آینده داعش به اندازه‌ای قدرتمند خواهد شد که هیچ قدرتی تاب مقاومت در برابر این گروه را نخواهد داشت.

داعش تاکنون موفق شده سلاح‌هایی مانند تانک، خمپاره انداز، سیستم‌های موشکی و سیستم‌های ضد هوایی بدست آورد و تلاش این گروه برای دریافت سلاح هسته‌ای ادامه دارد.


 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است