منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷
شناسه خبر: 178687
گروه :خبر

بنیاد «دیده‌بان قضایی» روز سه‌شنبه (دیروز) گزارش کرد که تکفیری‌های داعش در حال فعالیت در کمپی در ایالت «چیهوآهوا» واقع در شمال مکزیک و در ۸ مایلی مرز آمریکا هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بنیاد «دیده‌بان قضایی» گزارش کرد تکفیری‌های داعش درون کمپی در شمال مکزیک و در هشت مایلی مرز آمریکا در حال فعالیت هستند.

بنا بر گزارش روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌تایمز»، این دیده‌بان قضایی با استناد به منابعی از جمله «افسر ارشد ارتش مکزیک و یک بازرس پلیس فدرال مکزیک» گزارش کرد که داعش تنها در چند مایلی «الپاسو» ایالت «تگزاس» آمریکا در همسایگی آناپرا «خوارز» و در «پورتو پالوماس» در حال سازماندهی خود هستند.

منابع دیده‌بان قضایی گزارش کردند که افراد خلافکاری که برای کارتل «خوارز» کار می‌کنند، تروریست‌های داعش از سراسر مرز آمریکا بین شهرهای «سانتا ترزا» و «سانلند پارک» و همچنین از مرز پرمنفذ بین «آکالا» و «هانکوک» قاچاق می‌کنند.

منابع اطلاعاتی مکزیک می‌گویند که تکفیری‌های داعش در صدد بهره‌برداری راه‌آهن و تأسیسات فرودگاه در حومه «;سانتا ترزا» نیومکزیکو می‌باشند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است