منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
شناسه خبر: 265647
گروه :خبر
139410161204246616857374

گروه تروریستی داعش اولین خبرنگار زن سوری را که از مناطق تحت اشغال این گروه گزارش‌های میدانی تهیه می کرد، اعدام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از تسنیم، گروه تروریستی داعش، «رقیه حسان» خبرنگار زن سوری را که اخبار میدانی را از مناطق تحت اشغال آنها در الرقه تهیه می کرد، اعدام کرد.

رقیه حسان اولین خبرنگار زن سوری و پنجمین خبرنگاری است که داعش از اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون اعدام کرده است.

این خبرنگار زن سوری، پیوسته اطلاعاتی از اوضاع مردم رقه را که در اشغال گروه تروریستی داعش است  با نام مستعار منتشر می کرد.

حسان همچنین در گزارش های خود تشریح کرد که چگونه رقه هدف حملات هوایی ائتلاف بین المللی ضد داعش به سرکردگی آمریکا قرار می گیرد.

و خبر دیگر اینکه نیروهای موسوم به دموکراتیک سوریه و یگانهای کُرد که در حال پیشروی به سمت منطقه “منبج” در حومه حلب هستند، 170 تروریست داعشی را به فرار از این منطقه به سمت ترکیه مجبور کردند.

تروریستهای داعشی عصر روز گذشته بعد از قطع جریان برق، از منبج در حومه حلب به منطقه مرزی جرابلس و سپس از آنجا به ترکیه فرار کردند.

و خبر دیگر اینکه نیروهای کرد بر منطقه “ابوقلقل” در حلب که تحت اشغال تروریستهای داعشی بود، کنترل یافتند.

این نیروها همچنین بعد از درگیری های شدید با عناصر داعش، روستای “قرصوخی” را که در فاصله 10 کیلومتری منبج قرار دارد به کنترل خود در آوردند که در پی آن شماری از دو طرف کشته و یا زخمی شدند.

آماده شدن نیروهای دموکراتیک برای یورش به رقه

یک منبع مطبوعاتی گفت که نیروهای دموکراتیک و کُرد برای یورش به استان الرقه محل استقرار داعش آماده می شوند.

وی تاکید کرد که نیروهای دموکراتیک سوریه موفق شدند یک خودروی بمب گذاری شده داعش را که در حال حرکت به سمت مقر تیپ 93 بود متوقف کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی