منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۵
شناسه خبر: 253789
گروه :خبر
2532311154589

داعش یک فتنه است که اول آن بازی وسط آن خونریزی وآخر آن گمراهی است.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ آگاهی منتشر کرد؛قبل از  نوشتن این یادداشت دراخبار آمده که ترکیه درقاچاق نفت داعش دست دارد وحتی دمشق از داعش نفت میخرد وهمچنین قیمت نفت به کمتراز 35دلار رسیدو سخنگوی ارتش امریکا گفته که وزیر مالیه داعش را دریک حمله هوایی کشتند.

حال که برهمه واضح شده است که شیوخ حاشیه خلیج وبه ویژه دولت عربستان در ایجاد وحمایت وهدایت این گروه تروریستی وافراطی نقش داشتند بدنیست به تاثیر اقدامات این گروه شیطانی بر معادلات منطقه وبین المللی نگریست که چگونه باعث بوجود آمدن موج اسلام ستیزی درغرب و همچنین تاثیر بر قیمت نفت با فروش ارزان نفت دربازارسیاه  شده اند. این فاسقین از خدابیخبر خود نیز نمی دانند که چقدر احمقانه  آلت دست قدرتهای مستکبر منطقه شده اند .

جای شک نیست که حملات اخیر درپاریس نیز یک توطئه از پیش برنامه ریزی شده است باهدف ایجاد اسلام هراسی و منافع سیاسی وحزبی در اتحادیه اروپایی که شرم براین جاه طلبان سیاسی غربی باد.

به راستی که داعش یک فتنه است که اول آن بازی وسط آن خونریزی وآخر آن گمراهی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند