منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱
شناسه خبر: 317403
گروه :خبر
746544

دولتی که با شعار تدبیر و امید روی کار آمده است،اما می بینید و می شنوید که در دوسال گذشته منتقدان شاهد بی احترامی و توهین های زیادی از سوی شخص رئیس جمهور گرفته تا معاونین او برخی وزیران شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، دولت درخصوص شعار خود بهتر است تغییر رویه دهد زیرا چیزی که در شعار دولت است در عمل نیست.برخورد منطقی با منتقدان است،دولتی که با شعار تدبیر و امید روی کار آمده است،اما می بینید و می شنوید که در دوسال گذشته منتقدان شاهد بی احترامی و توهین های زیادی از سوی شخص رئیس جمهور گرفته تا معاونین او برخی وزیران شده اند.از لبو فورش گرفته تا مفت خور گفتن به روستایی ها و بی شناسنامه خواندن برخی منتقدان.
روز گذشته هم آصفی فرماندار دزفول منتقدان برجام را دزد خطاب کرد آصفی در سخنان خود گفته است:مخالفان برجام یک مشت دزد هستند.
بی احترامی و توهین های دولتی ها به منتقدان و نیروهای انقلابی پایانی ندارد.
آقای آصفی دزد کیست؟آیا مردمی که نسبت به سرنوشت آینده خود حساس هستند و می خواهند بدانند با این برجام میخواهید چه بلایی سرشان بیاورید دزد هستند؟
آقای تدبیر و امید،آیا دزد واقعی کسی نیست که میخواهد واقعیت ها را بر مردم بپوشاند؟
شما هستید که مدام دارید زشت گویی می کنید و با شعارهای فریبنده مردم را به برجامی که تا الان پوچ بوده است امیدوار می کنید.آیا نسبت دادن دزد به منتقدان و نیروهای انقلابی نا شایستگی شما نیست؟
قول هایی که از برجام به مردم داده اید کدامشان عملی شده است که منتقدان و نیروهای ارزشی و وفادار به نظام و انقلاب را به باد توهین گرفته اید
آقای آصفی،مردم به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی شان هستند که شما و دیگر دولتی ها وعده آن را از برجام داده بودید.
چرا شما دارید تلاش می کنید روحیه انقلابی و شور حماسی مردم و جوانان را نابود کنید
دانستن حق همه مردم است نه اینکه شما نداشته های برجام را از مردم بپوشانید،هرقشری که طلب کرد آن را دزد خطاب کنید بیایید تمام ابعاد و زوایای برجام را در بین مردم برسی کنید ببینید مردم چه کسانی را دزد خطاب می کنند.
آیا شما قبول ندارید که آمریکا دشمن ماست و توافق با دشمن می تواند چه ضربات سنگینی به بدنه این نظام و انقلاب بزند؟
آقای آصفی آیا شما و دوستانتان تعجب نکردید که چرا خارج نشینان ضد انقلاب مدام از همین برجامی که شما منتقدان آن را دزد خطاب کردید حمایت می کنند؟
آیا سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص بدعهدی آمریکا در برجام به گوشتان خورده است؟
اگر شما به پیشرفت ایران اسلامی علاقه دارید باید به نظر دلسوزان انقلاب احترام بگذارید.آیا این ناعادلانه نیست که شما دلسوزان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دزد خطاب می کنید؟

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند