منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
شناسه خبر: 302680
گروه :خبر
13950117000673_PhotoA

دادستان‌های آلمانی، علیه سه تن از شهروندان آلمان به خاطر آنچه تلاش برای نقض قوانین صادراتی این کشور در صدور کالا به ایران خواندند، اعلام جرم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دادستان‌های آلمانی امروز سه شنبه علیه سه تن از شهروندان این کشور به خاطر ارسال کالا به ایران اعلام جرم کردند.

 دادستان‌های آلمانی می‌گویند که آنها علیه سه مرد به خاطر ارسال سوپاپ و شیر فلکه به یک شرکت در ایران که مدتی مسئول ساخت و ساز در رآکتور آب سنگین اراک بود، اعلام جرم کرده و کیفرخواست صادر کردند.

دادستان‌های فدرال آلمان امروز سه شنبه علیه سه آلمانی که نامشان «برند ال»، «رنی ال» و «رالف سی» اعلام شده، کیفرخواست صادر کردند. این افراد متهم شدند که در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در زمینه ارسال کالا به ایران، قوانین مربوط به صادرات کالا را نقض کرده و برای نقض قوانین کنترل تسلیحات تلاش کردند.

دادستان‌ها مدعی هستند که این سه آلمانی ۵۱ سوپاپ و شیرفلکه در دو نوبت در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ ارسال کردند که این اقدام بخشی از سفارشی بود که ارزش آن حدود ۱.۱۴ میلیون دلار بوده است.

دادستان‌های آلمانی این سه تن را به ارائه نام نادرست و غلط خریدار متهم کردند که به زعمشان این اقدام بدین منظور انجام شده تا آنها از این طریق قوانین مربوط به کنترل تسلیحات در آلمان را دور بزنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان