منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۵
شناسه خبر: 203129
گروه :خبر
13940406000382_PhotoA

دادستان کل کویت تصمیم دارد از میان ۲۹ متهم به دست داشتن در انفجار انتحاری در مسجد شیعیان در پایتخت این کشور، ۱۱ نفر را به اعدام محکوم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دادستان کل کویت قصد دارد برای ۱۱ نفر از ۲۹ متهم به دست داشتن در جنایت تروریستی در مسجد شیعیان را که ماه گذشته رخ داده است، حکم اعدام تعیین کند.

این روزنامه کویتی همچنین گزارش داد که دو نفر از متهمان فراری هستند و در کنار داعش، به انجام اقدامات تروریستی مشغول هستند.

دادستانی کویت روز گذشته نیز طی حکمی، ۲۹ نفر از جمله هفت کویتی، پنج عربستانی، سه پاکستانی را به همکاری در این حادثه تروریستی متهم کرده است.

گزارش‌ها حاکی است از این 29 نفر، دو تن به قتل عمد و اقدام به قتل متهم شده‌اند. دو نفر دیگر به آموزش جرم و 9 نفر هم به همدستی در ارتکاب جرم متهم شده‌اند. سایرین نیز به دلیل آگاهی از این حمله و عدم اطلاع رسانی به مقامات متهم شدند.

گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله ماه گذشته به مسجد امام صادق (ع) در پایتخت کویت را که دست کم ۲۷ کشته و بیش از ۲۰۰ زخمی بر جای گذاشت، بر عهده گرفت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است