منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۸
شناسه خبر: 354845
گروه :خبر
11

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت : یک خیر سیریکی مبلغ 9 میلیارد ریال برای احداث یک باب مدرسه 6 کلاسه در روستای قلمویی از توابع بخش مرکزی سیریک اهداء کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی بهرامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: این فضای آموزشی در زمینی به مساحت 4 هزار و دویست متر مربع و با زیر بنای 360 متر مربع، شامل 6 کلاسه درس، دفتر آموزشگاه، سرایداری ، نمازخانه، محوطه سازی ، سرویس های بهداشتی است که در  مدت 9 ماه ساخته می شود.

وی افزود: این فضای آموزشی برای حدود 85 نفر از دانش آموز پسر و دختر  روستای قلمویی ساخته می شود و در صورت نیاز قابلیت استفاده برای متوسطه دوره دوم  برای دانش آموزان روستاهای پشت کوه نیز برخوردار است.

بهرامی اذعان داشت: عملیات احداث  این فضای آموزشی همزمان با بازگشایی مدارس  در روستای قلمویی آغاز می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت  یادآور شد: مدرسه سازی، مشارکت در سرمایه های فکری و فرهنگی جامعه است و توجه به توسعه آموزش و تقویت زیرساخت های بخش پرورش و علم را در کشور بسیار مفید و ضروری برشمرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: داشتن نیروی انسانی متعهد و متخصص موجب رشد کشور و جوامع می شود و امروز اگر شاهد توسعه در عرصه های علمی هستیم بخشی عمده ای از آن به برکت وجود خیرین عزیز مدرسه ساز در جامعه است.

روستای قلموئی با 500 نفر جمعیت در 40 کیلومتری جنوب شرقی شهر بندر سیریک قرار دارد.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است