منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
شناسه خبر: 358685
گروه :خبر
40

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: خیرین شهرستان سیریک تعداد 1200 قلم انواع لوازم تحریر به ارزش 10 میلیون تومان به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان اهداء کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علی بهرامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: این اقلام شامل دفتر، مداد، مداد رنگی، خودکار ، خط کش، پاکن، مداد تراش، کاغذ A4  ، کیف و جا مدادی است.

وی افزود: شهرستان سیریک دارای  10 هزار چهارصد دانش آموز است که در 141 فضای آموزشی در سه مقطع تحصیلی  مشغول فراگیری علم و دانش هستند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک ابراز کرد:کمک به همنوعان و افراد نیازمند جامعه نزد پروردگار متعال اجر و پاداشی والا دارد که اهمیت دادن خیرین  و توجه آنها به امر مدرسه سازی و کمک به دانش آموزان بی بضاعت و مستمند برای فراگیری علم و دانش برای رهایی از بی سواد و رسیدن هم اجر و ثواب دنیوی و اخروی برخوردار است.

این مسئول خاطرنشان کرد: خیرانی که امکانات دستگیری از محرومین جامعه بویژه افراد دانش آموز و خانواده هایی که دارای فرزند دانش آموز هستند  اگر بیشر مورد حمایت قرار بگیرند  دل گرمی این خانوادها و دانش آموزان برای فراگیری علم و دانش بیشتر خواهد شد.

بهرامی اضافه کرد: هدف این کمک ها  تشویق دانش آموزان بی بضاعت به درس و جبران کاستی های تحصیلی  و رفع نیازها و احتیاجات اولیه و احساس نکردن آنها به تنهایی و برای فراگیری و ادامه تحصیل است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک  بیان کرد: ما اگر بخواهیم در جامعه و کشور خود پیشرفتی داشته باشیم باید به همدیگر کمک کنیم و راه توسعه و ترقی را برای همنوعان بویژه افراد و خانوادهای بی بضاعت و مستمند تسهیل کنیم.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است