منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
شناسه خبر: 176971
گروه :خبر
حجاب از منظر ملکوتیان عرش نشین عکس حجاب

آنچه برای من به یادگار گذاشته ای …

به خدا قسم اگر می دانستم باهر بار که خونم ریخته می شود ، بی حجابی آغوش حجاب را در برمی گیرد ، حاضر بودم هزاران بارکشته شوم.(شهید یعقوب ابراهیم نژاد)

شما هم با اسلحه خود که حجاب است به جنگ دشمنان برخیزید . (شهید حشمت اله جمالی )

مادران و خواهران ! حجابتان را حفظ کنید زیرا در روزی که خیمه های اهل بیت امام حسین (علیه السلام) را به آتش کشیدند وحجاب را از سرزنان برداشتند ، سکینه دختراباعبدالله به عمه اش گفت : هل من حرقه سیرتها راس آیا پارچه ای هست که به وسیله آن سرم را بپوشانم .(شهید عباس بازماندگان قشمی )

حجاب شما سنگریست آغشته به خون من که اگر آن راحفظ نکنید به خون من خیانت کرده اید . (شهید احمد پناهی درچه )

حجاب خود را حفظ کنید و فاطمه (سلام الله علیها ) را یار و یاور باشید تا فاطمه (سلام الله علیها ) نیز شما را یاری کند . (شهید مرتضی عابدی )

خواهران و برادران ، شیطان همه جا هست براو غلبه کنید .خواهران درحجاب و برادران درنگاه می توانند شیطان را سرکوب کنند .(شهید تقی حسینی دهبنه )

امام فرمودند : آمریکا ازاین حجابها می ترسد و واقعا هم همین طور است . (شهید علی رشیدی )

همانا حجاب سپر امن الهی از عذاب خداوند است . (شهید حسین سجودی )

اما ای خواهران گرامی ! درجامعه در حفظ حجاب خود بکوشید ؛ سعی کنید با اعمال و رفتارتان در آن دنیا با حضرت فاطمه (سلام الله علیها ) محشور شوید ؛ این دنیا زودگذر است وبزودی همگی ما برای پاسخ درمیز محاکمه الهی حاضر می شویم و آن موقعی است که از شما سوال می شود : ای زنان آیا پیرو حضرت فاطمه بودی (ید) یا نه ؟ چه جوابی داری (ید) بدهی (ید) ؟

سفارش می کنم شما رابه تقوا وحجاب که حجاب تو سنگری است آغشته به خون من . ( شهید اسداله ریوفی سهروفیروزانی )

انتهای پیام /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند