منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
شناسه خبر: 318754
گروه :خبر
13950224000135_PhotoA

آمار خودکشی سال گذشته در انگلیس و ولز به بالاترین حد در طول ۲۰ سال گذشته رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تعداد خودکشی‌ها در میان زنان و مردان انگلیسی طی یکسال گذشته به بالاترین حد در 20 سال گذشته رسیده است.

 از آمار ارائه شده معلوم می‌شود تعداد زنان انگلیسی که اقدام به خودکشی می‌کنند طی سال گذشته در مقایسه با مردان به شدت افزایش یافته است.

 به نقل از یک موسسه خیریه، در انگلیس و ولز بیشترین دلیل مرگ مردان زیر 45 سال خودکشی است اما با این وجود سال گذشته آمار خودکشی در میان مردان مانند آمار زنان شدت نیافته است.

موسسه خیریه‌ای به نام «کمپین مبارزه با زندگی غمگین» با اعلام این آمار نوشت ائتلافی متشکل از فعالیت‌های متعدد به راه انداخته که تا با مشکل خودکشی در میان مردان مبارزه کند.

وزارت دادگستری انگلیس روز پنج‌شنبه (امروز) آماری منتشر کرد که بر اساس آن معلوم می‌شود در بازه زمانی 1995 تا 2015 تعداد خودکشی در میان هر دو گروه مردان و زنان انگلیسی در سال 2008 افزایش چشمگیری داشت.

این موسسه خیریه همچنین اعلام کرد رقم واقعی خودکشی‌های در انگلیس و ولز می‌تواند بسیار بیشتر از آنچیزی باشد که در  اطلاعات وزارت دادگستری وجود دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان