منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۵
شناسه خبر: 289417
گروه :خبر
664666

انتصاب شهردار معزول منطقه ۲۱ بعنوان شهردار منطقه ۱۸ توسط شهردار تهران سوالات فراوانی را در اذهان ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ روز گذشته مراسم تودیع و معارفه شهرداران مناطق ۷، ۹، ۱۰، ۱۷، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ با حضور شهردار تهران، معاونان شهرداری، جمعی از مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در تالار ایران زمین برگزار شد.

یکی از این انتصابات که حاشیه های فراوانی ایجاد کرده حکم شهرداری منطقه ۱۸ برای فردی است که پیش از از عنوان شهرداری منطقه ۲۱ به دلایلی توسط قالیباف عزل شده بود.

نامبرده سال گذشته بنا به بر خبر رسانه بازداشت شده بود. (لینک خبر)

علت انتصاب این فرد که در سال ۹۲ یکی از گزینه های اصلاح طلبان برای شهرداری تهران بود توسط قالیباف هنوز مشخص نیست. آیا سهم خواهی اصلاح طلبان و باج دهی شهردار تهران در این انتصاب دخیل بوده است؟ به نظر می رسد کلیه عزل ها و استعفاهای صورت گرفته در مجموعه شهرداری کاملا صوری و در فضایی رسانه ای صورت می گیرد و گرنه انتصاب افرادی که بعضا با وثیقه های میلیاردی آزاد شده اند سوالات فراوانی را در افکار عمومی ایجاد می کند.

این در حالی است که هنوز انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان نرسیده است، محمدرضا عارف در اظهاراتی از برنامه اصلاحات برای تصاحب بیش از ۷۰ درصد کرسی های شورای شهر سخن به میان می آورد.

همزمان با این اظهارات موجی در شبکه های اجتماعی برای استیضاح قالیباف شهردار تهران راه اندازی می شود.

در این بین اصلاح طلبان با فشار رسانه ای و استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی به دنبال ریاست جناب مسجد جامعی بر شورای شهر و استیضاح شهردار کنونی هستند و با نام بردن از برخی چهره های اصلاح طلب و کارگزارن (محسن مهرعلیزاده و محسن هاشمی) مدعی تصاحب شورای شهر و شهرداری تهران هستند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است