منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
شناسه خبر: 367977
گروه :خبر
img_5885

فرماندار شهرستان سیریک گفت: تعداد 46 نفر از مادران شهداء و خواهران بسیجی اهل تسنن و تشیع شهرستان سیریک بصورت رایگان در قالب یک دستگاه اتوبوس به اردوی 10 روزه زیارتی سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک اظهار کرد: بسیجیان در این اردو  معنوی علاوه بر زیارت از بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) از اماکن تاریخی و ساحتی بازدید و دیدن خواهند کرد.

وی افزود: این اردوی زیارتی سیاحتی با همکاری و پشتیبانی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و حوزه های مقاومت بسیج خواهران شهرستان انجام شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: اسلام توجه ویژه ای به بحث گردش ، تفریح و سرگرمی سالم برای خانوادها دارد و از آنجائیکه ریشه سفر در سرشت انسان است آدمی چنان آفریده شده و چنان هستی یافته که باید به سفر بپردازد.

ایزدی پور اضافه کرد: اسلام دین فطرت است و تأمین نیازهای اساسی انسان از طریق تعالیم عالی آن و اجرای احکام الهی به صورت بهینه صورت می گیرد روش تربیتی اسلام همه ی ابعاد وجودی انسان را مورد توجه قرار می دهد و برای رشد آن برنامه ارائه می دهد از آنجائیکه  سفر ، غذای روح و نیاز فطری انسان هاست خداوند در قرآن انسان ها را به سیر وگردش در روی زمین سفارش کرده است.

انتهای پیام/ت

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد