منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
شناسه خبر: 315820
گروه :خبر
میرزایی-۴۰۰۰۹۸-2

امام جمعه پارسیان با اشاره به سالروز تشکیل بسیج سازندگی گفت: خدمات بسیج سازندگی سپاه محرومیت را از سیمای کشور زدوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به بیانات مهم مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران و معلمان و تاکید ایشان بر وظیفه احاد مردم و مسئولان در مقابله با جریان جاهلیت واین که اگر کسی به وظیفه خود عمل نکند حرکت اسلامی متوقف نمی شود گفت:موضع مقتدرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری در برابر سلطه طلبی و تجاوزگری آمریکا خصوصا در قبال خیلج فارس که فرمودند (خلیج فارس خانه ماست) این نوع نگاه و ادبیات عزتمندانه به ما می فهماندکه در همه عرصه ها باید با غیرت و شجاعت تمام ، به دشمنان طمع کار و عوامل منفعل و سست ایمان داخلی فریاد کنیم که ایران خانه ماست و دنیایی از عزت و عظمت واقتدار تحت سایه استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی وجود دارد.

 

خطیب نمازجمعه پارسیان اقدام شورای تامین شهرستان در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و حضور در یکی از روستاهای مجاور به خلیج فارس را اقدامی تحسین برانگیز شمرده و گفت : حضور شورای اداری و تامین شهرستان در کنار خلیج فارس مشت محکمی بر دهان آمریکاست که بفهمد این جا خانه ماست.

 

 

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به سالروز تشکیل بسیج سازندگی عنوان کرد: خدمات بسیج سازندگی سپاه به حق محرومیت را از سیمای کشور زدوده است.
وی فعالیت بسیج سازندگی را امری ماندگار در پیشگاه خداوند و ائمه اطهار برشمرد و بر ایجاد اشتغال در روستاها تاکید کرد.

 

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به سالروز لغو کاپیتولاسیون در ایران ، گفت: یکی از مهمترین نشانه های سلطه استعمار بر کشور های اسلامی کاپیتولاسیون بود و ریشه تبعید حضرت امام خمینی ره سخنرانی علیه این مساله ننگین بودکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 58 رسما این حق باطل و بر سند خفت و ذلالتی که شاه امضا کرده بود خط بطلان کشید.

 
امام جمعه شهرستان پارسیان با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: روز پاسدار یعنی مقاومت و پایداری،روز پاسدار یعنی حفظ ارزش های اسلامی و حفظ حریم امامت و ولایت است ایشان روز ولادت امام حسین علیه السلام را به همه پاسداران انقلاب اسلامی و دلسوزان حریم ولایت تبریک گفته و از بزرگ مرد انقلاب اسلامی که فرمود ای کاش من هم یک پاسدار بودم یاد کرد.

 

 

حجت الاسلام میرزایی همچنین با اشاره به شرایط فوق العاده سخت برای ملت مظلوم یمن و سوریه ، گفت:  باید کمک رسانی به ملت های مظلوم را در اولویت قرار بدهیم خصوصا کمک های مالی و ریالی برای دو ملت مظلوم یمن و سوریه.

 

 

امام جمعه پارسیان درپایان از حضور حلقه های صالحین در نماز جمعه تشکر و تاکید کرد : حلقه های صالحین از حرکات برجسته بسیج بوده که باعث خنثی سازی تهدیدات دشمن شده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی