منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶
شناسه خبر: 367136
گروه :خبر
551288_128

امام جمعه بندرچارک گفت: سیاست خصمانه‘استعمارگرانه و ظالمانه آمریکا با عوض شدن رئیس جمهور تغییر نخواهد کرد چراکه خلق وخوی استعمارگر تغییر یافتنی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عباس کثیر امام جمعه بندرچارک ظهر امروز در نمازجمعه این هفته شهربندرچارک به چند حدیث شریف در باب حالت های نماز و اهمیت آن ازپیامبراکرم ص وامام صادق ع گفت و اظهار داشت: باتوجه به اینکه انسان در زندگی روزمره خودگرفتاراخلاقهای ناهنجار وگناه متعددی می شود و این موارد باعث زمین گیرشدن و اوج نگرفتن اوست و برای رهایی از آنها و پرورش یافتن روح و روان و اوج گرفتن نیاز به وسیله ای دارد که آن را پاک کرده وبه اوج ومعراج برساند.

 

وی افزود: رسول خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی می فرمایید: نمازهای پنجگانه همانند نهر آب گوارائی جلوی درب خانه شماست چنانکه کسی هر روز خود را پنج بار در آن بشوید هیچگونه چرکی باقی نماند.(یعنی کسی هم که شبانه روز نمازهای پنجگانه را بخواند از آلودگیهای روحی پاک می شود.

 

وی در ادامه حدیثی را ازامام صادق علیه السلام نقل نمودند که امام میفرماید: وقتی نماز واجب می خوانی آنرا در وقت خودش چنان بخوان که گویا دیگر هرگز به نماز موفق نمی شوی.

 

حجه الإسلام کثیر با اشاره به روز کتاب ،کتابدار وکتابخوانی ، این روز را به کتابداران وکتاب دوستان تبریک گفت و بیان کرد: مطالعه عامل افزایش اطلاعات مورد نیاز و موفقیت در زندگی و عرصه های اجتماعی است.

 

خطیب جمعه چارک با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور جدید آمریکا گفت: ترامپ  مصلحت کشورش را برمصلحت تمام جهان مقدم میداند این بدین معنی است که باهرچیزی وباهرکسی که بامصلحت آمریکا مخالف باشد با آن دشمنی خواهندکرد .

 

وی افزود: سیاست خصمانه‘استعمارگرانه و ظالمانه آمریکا با عوض شدن رئیس جمهور تغییر نخواهد کرد چراکه خلق وخوی استعمارگر تغییر یافتنی نیست.

 

امام جمعه بندرچارک در پایان ازراه اندازی ایستگاهی بین راه جهت خدمات دهی به زائرین اربعین ابراز خورسندی کرد و از دست اندرکاران این کارخیر تشکر و قدردانی کردند و خدمت به زائران را درواقع خدمت به امام شهید دانست.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد